reklamı kapat

POPÜLER

Bayram tatilinde oynanabilecek en iyi mobil oyunlar

Bayram şekeri tadında, hoşça vakit geçirebileceğiniz oyunların en güzellerini sizler için bir araya getirdik. İyi bayramlar!

70’lerin havalı diskolarına dönmeye hazır olun: Disco Dave


Disco Dave oldukça eğlenceli ve hoş grafiklere sahip bir dans oyunu. Reflekslerinizi de test edebileceğiniz oyunda pistin renkli alanlarına hızlı bir şekilde geçmeniz gerekiyor. Unutmadan, gri alanlardan uzak durun! Dans pistinde ne kadar iddalı olduğunuzu birde Disco Dave’de görelim.

Disco Dave
iOS 82,6 MB Disco Dave: Android 27 MB


JRPG oyun severlere yeni bir macera: Monster Super League


Monster Super League, 550 farklı karakter ile kullanıcılarına yepyeni bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor. Birbirinden farklı adalarda amansız bir mücadeleye hazır olun!

Monster Super League
iOS 613 MB Monster Super League: Anroid 43 MB


En güzel masallara yolculuk: Disney Enchanted Tales


Disney evreninin beğenilen 3 hikayesi Güzel ve Çirkin, Tangled ve Frozen artık cebinizde. Gerek grafikleri gerekse hikayesi ile beraber Disney Enchanted Tales meraklıların hoşça vakit geçirebileceği bir oyun.

Disney Enchanted Tales
iOS 110 MB Disney Enchanted Tales: Android 59 MB


Politikadan anlarım diyenleri böyle alalım: Head of State


Head of State bir siyaset simülasyon oyunu. Bakalım politikalarınız sizi iktidara taşımaya yetecek mi? Dipnot: Oyun içerisinde takım elbiseli tilki, suratınızda küçük bir tebessüm yaratabilir.

Head of State
iOS 75,6 MB (5,29 TL) Head of State: Android 29 MB (5,99 TL)


Maceranın sınırları sonuna kadar zorlanıyor: Submerged


Gerçekçiliği ve hikayesi ile gerçekten dikkat çeken oyunlardan biri olan Submerged bize Uncharted serisini hatırlattı. Siz de Uncharted ve Assasin’s Creed tarzı oyunları seviyorsanız Submerged mobil platformdaki favori oyununuz olmaya aday. Submerged şu anlık Andriod platformunda bulunmuyor.

Submerged
iOS 483 MB (12,99 TL)