reklamı kapat

POPÜLER

Beats Studio Buds

Beats Studio Buds’ın yeni görselleri ortaya çıktı

Beats Studio Buds kablosuz kulaklığın yeni görselleri gün ışığına çıktı. Tayvanlı NCC veritabanında ortaya çıkan görsellerde kulaklığın tasarımı hakkında bilgi sahibi olduk.

Paylaşılan görsellere bakıldığında kulaklığın tasarımının daha önce internete sızan görsellerle aynı olduğu görülüyor. Siyah renkli bir gövdeye sahip olan modelde silikon uçlar yer alıyor. Kulağa tam oturmasını sağlaması için kulaklığın kutu içeriğinden farklı boyutlarda silikon uçların da çıkması bekleniyor. Küçük bir gövdeye sahip olduğu görülen kulaklıkta Beats logosu da göze çarpıyor. Plastik malzemesinden üretilmiş bir şarj kutusuyla gelen kulaklık USB-C bağlantısı üzerinden şarj ediliyor. Paylaşılan görsellerde kulaklığın siyah renkli modelini görsek de Beats Studio Buds’un beyaz ve kırmızı renk seçeneklerinin de olacağı belirtiliyor. Bu arada Beats Studio Buds’ın tasarımının bu yıl satışa sunulması beklenen AirPods Pro 2 tasarımıyla benzerlik göstereceği ifade ediliyor. AirPods Pro 2‘nin Beats modelinde olduğu gibi sapsız ve yuvarlak bir tasarıma sahip olacağı iddia ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beats Studio Buds özellikleri ortaya çıktı mı?

Beats Studio Buds’ın satış tarihi henüz netlik kazanmasa da kulaklığın yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor. Kısa bir süre önce ünlü basketbolcu LeBron James, Beats Studio Buds ile görülmüştü. Kulaklık için halen detaylı teknik özellikler de ortaya çıkmış değil. Örneğin ANC yani aktif gürültü engelleme olup olmadığı bilinmiyor. Kaynaklar sadece üründe “Hey Siri” temelli etkileşim desteğinin olacağını belirtiyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın