reklamı kapat

POPÜLER

Lebron James, Beats Studio Buds

Ünlü basketbolcu Lebron James, Beats Studio Buds ile görüldü

Apple, Apple Music için yeni “kayıpsız ses” desteğini duyurduğu gün bir de Beats Studio Buds kablosuz kulaklığı ile gündeme gelmişti.

iOS 14.6 dosyalarında bulunduğu üzere firmadan yakında Beats Studio Buds kablosuz kulaklık modeli geliyor ve Lebron James bu modeli şimdiden kullanıyor.

Yukarıdaki fotoğraflar yakın çekim değil ancak yine de ünlü basketbolcunun merak edilen kulaklığı taktığı görülüyor.

Daha önce sızan tasarımını da yukarıda görebileceğiniz ürün, tekrar üzerinden geçmek adına kulak içi formunu benimsiyor ve şarj özellikli bir hazne ile geliyor.

Şimdilik siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç farklı renkte sızdırılan kablosuz kulaklık için Apple’ın hazırladığı animasyon da aşağıda yer alıyor.

Halen fiyat gibi detayları hakkında bir sızıntının olmadığı Beats Studio Buds, Lebron James tarafından kullanılıyor olmasına rağmen şu an için çok özel bir model gibi de görünmüyor.

Kulaklık için halen detaylı teknik özellikler de ortaya çıkmış değil. Örneğin ANC yani aktif gürültü engelleme olup olmadığı bilinmiyor. Kaynaklar sadece üründe “Hey Siri” temelli etkileşim desteğinin olacağını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Lebron James tarafından şimdiden kullanılan Beats Studio Buds Türkiye’de de satılacak

Firmadan biliyorsunuz esas olarak AirPods 3 ve yeni AirPods Pro bekleniyor. Yeni AirPods Pro için çok fazla bilgi yok ancak AirPods 3’ün çok yakında tanıtılacağı tahmin ediliyor.

Hatta Apple’ın kulaklık için duyuruyu önümüzdeki ay düzenlenecek WWDC 2021 kapsamında resmi olarak yapması bekleniyor. WWDC 2021’de yeni yazılımlar / işletim sistemleri yanında MacBook’lar da geliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın