reklamı kapat

POPÜLER

Audi E-Tron S Line Black Edition

Audi E-Tron S Line Black Edition; aileye görsel zenginlik katan yeni versiyon

İki farklı gövde tipi ve versiyon seçeneğiyle satışa sunulan Audi E-Tron S Line Black Edition, tasarım dokunuşlarıyla fark yaratıyor.

Q4 e-tron ile elektrikli ürün gamının en uygun fiyatlı SUV modelini karşımıza çıkartan Audi, yarışa giriş yaptığı ilk modelini de ihmal etmiyor. Süreç içerisinde teknik niteliklerle farklı noktada konumlanan versiyonların da dahil edildiği e-tron SUV ürün gamına bu kez tasarım dokunuşlarıyla öne çıkan bir versiyon ekleniyor. Audi E-Tron S Line Black Edition adıyla ürün gamına eklenecek olan özel versiyon Sportback de dahil olacak şekilde iki gövde tipiyle de tercih edilebilecek. Ailenin uygun fiyatlı paketi olarak bilinen 50 Quattro kombinasyonuyla da satışı mümkün olan modelin daha sportif kullanıcıları kendine çekmesi bekleniyor.

Audi E-Tron S Line Black Edition için tanıtımla birlikte sipariş alımları başladı

S Line Black Edition paketi e-tron ile sadece üç farklı renk seçeneğiyle kombin edilebiliyor. Beyaz, Gri ve Siyah rengin marka içerisindeki özel versiyonlarıyla bezenecek olan versiyonlarda, aracın belli başlı bölgelerinde karartılmış detaylar ön planda olacak. Izgara, aynalar, çerçeveler ve 21 inçlik jant seti bu pakete özel olarak formüle dahil ediliyor. Tüm bu renk birlikteliğinde kendisini en çok hissettiren ise turuncu olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dış bölümde fren kaliperlerinde kullanılan bu renk, kokpitte ise dikiş ve emniyet kemeri gibi bölümlere nüfuz ettiriliyor. S Line Black Edition versiyonlarının tanımıyla birlikte fiyatları da paylaşıldı. Bu özel versiyonu 300 kilometre menzilin mümkün olduğu e-tron 50 Quattro altyapısıyla almak isteyenlerin Almanya’da 79.350 euroyu gözden çıkarması gerekiyor. Rakamsal olarak bir üst kademede konumlanan e-tron 55 Quattro ile birlikteyse bu rakam 91.750 euroya yükseliyor. Sportback gövde tipi içinse her pakete 2.250 euro ek maliyet çıkıyor.

İlgili video

Audi E-tron tanıtım filmi