reklamı kapat

POPÜLER

Audi e-tron

Karanlık paketle çok daha dikkat çekici; Audi e-tron ailesi için yeni versiyon seçenekleri

İngiltere merkezli olarak tanıtılan yeni Audi e-tron paketleri, kendi içerisinde barındırdığı ilkle sürüş deneyimine de olumlu katkı sağlayacak.

Geçtiğimiz günlerde “S” paketleriyle performans dinamiklerini bir üst noktaya çıkarmış şekilde karşımıza çıkarılan Audi e-tron ailesinde güncellemeler devam ediyor. Bu kez ailenin standart versiyonlarını içerisine alan yeni bir donanım iyileştirmeleri sunan marka, aslında ufak çaplı bir makyajı da beraberinde getiriyor. E-Tron ve E-Tron Sportback modelleri için tercih edilebilecek olan paketlerde çok daha fazla teknoloji özelliği de beraberinde geliyor. Değişiklikler, ilk adımda İngiltere pazarında Technik, Sport, S Line ve yeni Black Edition ve Vorsprung donanımları dahil olmak üzere beş ekipman seviyesinde sunulacak olan E-Tron 50 Quattro ve 55 Quattro modellerini etkiliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Audi e-tron paketleri hakkında öne çıkan parçalar

Bu paketle birlikte dış tarafta çok fazla hissedilir nitelikler karşımıza çıkıyor. Sportback’in en üst düzey versiyonu olacak olan yeni Vorsprung, üretim Audi modelinde dünyada bir ilk olan dijital LED farlarla geliyor. Özellikle gece sürüşlerinde bu donanımın farkını çok net bir şekilde görmeyi bekliyoruz. Tüm modeller, en az 20 inç çapında alaşım jantlar, araptif havalı süspansiyon, Audi Sanal Kokpit ve güncellenmiş çift ekranlı Dokunmatik Sistem ve veri işleme hızı ileriye taşınmış multimedya sistemine sahip olacak.
Kullanıcılarını rengiyle “karanlık tarafa çeken” yeni Black Edition da ayrı bir parantez açılması gereken parçalar arasında. Standart olarak siyah 21 inç alaşım jantla gelen modelin farklı bir kullanıcı kitlesini de kendisine çekmesi bekleniyor. Vorsprung paketinde ise jant seçeneklerinin 22 inçe çıkarıldığını ve dijital ayna teknolojisinin sunulduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Araçlar üst batarya paketlerinde 400 kilometreyi bulan menzil değeriyle yola devam edecek.

İlgili Video

Yeni Merceds GLB