reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

2021 Fiat Fiorino

Beklenen gelişme; Fiat Fiorino için sevindiren LPG gelişmesi

Markadan yapılan açıklamaya göre Tofaş fabrikasında üretimi yapılan Fiat Fiorino için beklenen bir LPG (Otogaz) gelişmesi yaşandı.

Ülkemizde bir hayli popüler olan modellerden biri olan Fiat Fiorino için beklenen ve bir o kadar da sevindiren bir gelişme yaşandı. Akaryakıt fiyatlarının günden güne artması ile birlikte ticari araçlarda da LPG (Otogaz) seçeneği görmek isteyen sürücüler için istenilen gelişme gerçekleşti. Fiat Professional’dan gelen son haberlere göre Fiorino’nun 1.4 litre hacimli benzinli versiyonuna LPG seçeneği eklendi. Fiorino Eko  adı verilen model sınıfında bir ilk olma özelliği de taşıyor. Fabrika çıkışlı olarak LPG seçeneği sunan Fiorino, yakıt tüketimi avantajı ile diğer ticari modellerin önüne geçmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiat Fiorino için bir kampanya da mevcut

Tofaş fabrikasında üretilen Fiat Fiorino yeni eklenen otogaz seçeneği ile dizel versiyonuna yakın bir yakıt tüketimi sunacak. Sürücüler konsolda bulunan Eko Butonu” sayesinde benzinli ve LPG arasında geçiş yapabilecekler. Sevilen model sunduğu garanti ile de dikkat çekiyor. Markanın belirttiği garanti koşulları içinde kullanılması halinde 3 yıl/150 bin kilometre garantisi sunan model özellikle ticari araç sürücülerini mutlu ediyor. Ek olarak modelin tanıtımına özel Kasım ayının sonuna kadar güzel bir kampanya da mevcut. Aracı 30 Kasım 2019 tarihine kadar satın alacaklar 1 yıl boyunca Aygaz/Mogaz istasyonlarından alacakları otogazlar yüzde 20 indirimli olacak. Bu miktarın 3.500 TL ile sınırlı olduğunu da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Peugeot 208 çarpışma testi