reklamı kapat

POPÜLER

Beyonce

Beyonce’nin Coachella belgeseli Netflix’e geliyor

Netflix dikkat çekici projeleri izleyicilerle buluşturmayı sürdürüyor.  Netflix Originals adı altında sunduğu dizilerle ve filmlerle adından söz ettiren Netflix, şimdi de müzik tutkunlarının dikkatini çekeceğe benziyor. Beyonce’nin belgeseli Netflix’e geliyor.

Netflix, Beyonce’nin 2018 Coachella Festivali’ndeki performansıyla ilgili olduğu düşünülen yeni belgesel projesi Homecoming’in kısa tanıtımını yayınladı. 17 Haziran’da yayınlanacak belgeselde Beyonce’nin konserde sergilediği performans ve performans öncesinde yaşadığı anlar izleyicilere sunulacak. Geçen hafta US Weekly’de yer alan bir haberde, Beyonce’nin Netflix ile bir belgesel üzerinde çalıştığı açıklanmıştı. Belgeselin Coachella 2018 konseriyle ilgili olacağı da belirtildi. İkiz bebeklerinin doğumundan kısa süre sonra Coachella Festivali’nde iki saat konser veren Beyonce’nin performansı, izleyenlerden tam not almıştı. Sahnede beş kostüm giyen Beyonce’nin Balmain tasarımı olan kıyafetlerinin de büyük beğeni aldığını söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beyonce büyük başarılara imza attı

Beyonce sayısız ödül ve onur elde etti. Solo sanatçı olarak ABD’de 15 milyondan fazla albüm ve dünya genelinde 75 milyondan fazla kayıt (ayrıca Destiny’s Child ile birlikte 60 milyon) satarak tüm zamanların en çok satan müzik sanatçılarından biri oldu.[8][313][314] Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği (RIAA) Beyonce’yi kazandığı 64 sertifikayla 2000’lerin en çok sertifika alan sanatçısı olarak listeledi.[315][316] “Crazy in Love”, “Single Ladies (Put a Ring on It)”, “Halo” ve “Irreplaceable” şarkıları dünya genelinde en çok satan single’lardan bazılarıdır