reklamı kapat

POPÜLER

Netflix "David Beckham" belgeseli geliyor

Netflix Türkiye duyurdu: “David Beckham” belgeseli geliyor

Netflix Türkiye bugün çok kısa ve net bir açıklama yaptı. Burada “David Beckham. Hayatı bir belgesel dizisi oluyor. Yakında sadece Netflix’te.” denildi.

Dünyanın en çok tanınan sporcuları arasında yer alan ve hem tarzı hem de futbol kariyeri ile her zaman özel bir yeri olan 47 yaşındaki David Beckham, Netflix’in belgesel arşivinde kendisine yer bulmayı başardı. Henüz başka bilginin olmadığı bu yolda olan kişisel belgesel, futbol tutkunlarının mutlaka şans vereceği içerikler arasına giriş yapacak. Bu belgesel yüksek ihtimalle Beckham’ın eşi Victoria ve ünlü ismin futbol sahaları dışındaki manken hayatı üzerinden, futbol dışında da dikkat çekecek bir içerik yapısına sahip olacaktır.

Platformda hemen izleyecek bir şey arayanlar için Netflix, geçtiğimiz haftalarda temmuz ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracağını duyurdu. Platforma 28 Temmuz tarihinde yerli dizi Zeytin Ağacı eklenecek, 1 Temmuz tarihinde ise çok merak edilen Stranger Things 4. sezon 2. kısım platformdaki yerini aldı. 22 Temmuz tarihinde büyük bir bekleyici kitlesi oluşturan The Gray Man filmi izlenebilir olacak, 6 Temmuz tarihinde Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey filmi yayınlandı, 8 Temmuz tarihinde ise Deniz Canavarı filmi ve Boo, Bitch dizisi karşımıza çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

13 Temmuz tarihinde Neredesin D.B. Cooper? belgeselini yayınlayacağını aktaran Netflix, 14 Temmuz tarihinde ekranlara Resident Evil: Biohazard ve Kung Fu Panda: Ejderha Şövalyesi dizilerini getirecek. 15 Temmuz tarihinde platformdaki yerini İkna filmi alacak, 20 Temmuz tarihinde Virgin River için 4. Sezon Netflix’te olacak. 21 Temmuz tarihinde Jurassic World Kretase Kampı 5. Sezon’u yayınlayacak platform, 26 Temmuz tarihinde Street Food: ABD ile karşımıza çıkacak. 29 Temmuz tarihinde ise Uncoupled çıkacak.

Yeni Netflix içerikleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket