reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6 BİM

BİM uygun fiyatlı iPhone 6 getiriyor!

Avantajlı kampanyalarla öne çıkan BİM, bu kez de iPhone 6 satışına hazırlanıyor.

Yaptığı kampanyalarla uygun fiyatlı teknolojik ürünleri kullanıcılarla buluşturan BİM kampanyalarına bir yenisi daha ekleniyor. BİM’in 17 Ağustos’tan itibaren iPhone 6 satışı gerçekleştireceği belli oldu. 2 yıl Apple Türkiye garantisi sunacağı belirtilen cihazın 32 GB dahili hafızası olduğu kaydediliyor. Halihazırda yayında olan son iOS sürümü iOS 11 ile çalışan cihazın önümüzdeki dönemlerde son haline kavuşacak olan iOS 12 güncellemesini de alması bekleniyor. Cihazın fiyatı ise 1.899 TL olarak açıklanmış. Küçük bir hatırlatma yapmadan da geçmeyelim, iPhone 6 modeli Apple Türkiye mağazasında artık satılmıyor. Apple Türkiye’de alınabilecek en uygun fiyatlı model ise 2.699 TL fiyatıyla iPhone SE.

Katalogda yer alan bir diğer ürünün de Samsung TA20 hızlı şarj aleti olduğunu da ekleyelim. Samsung Türkiye garantisi sunduğu belirtilen ürünün fiyatı ise 49,90 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİM

iPhone 6 özellikleri

4,7 inç boyutunda bir ekranla gelen cihaz kullanıcılara 1334×750 piksel çözünürlük sunuyor. Apple’ın A8 çipinden güç alan telefonda 8 megapiksel çözünürlük sunan arka kamera yer alıyor. Full HD videolar çekebileceğiniz cihazın ön yüzünde parmak izi sensörü bulunduğunu da ekleyelim. Cihaz iOS 9’la çıkmasına karşın iOS 11 güncellemesini de alan modeller arasında. Gelecek iOS 12 güncellemesini de alması beklenen cihaz böylelikle kullanıcıları en güncel sistemde de tutabiliyor.