reklamı kapat

POPÜLER

BIM
iPhone X

Uygun fiyatlı iPhone X, BİM mağazalarına geliyor

Yaklaşık iki yıl önce uygun fiyatlı iPhone 7’yi satışa sunan BIM, 2017 yılının mayıs ayında fiyatıyla dikkat çeken PS4 Slim’i ve ağustos ayında Apple ürünlerini satışa sunmuştu.

Uygun fiyatlı Apple aksesuarlarını geçtiğimiz kasım ayında piyasaya süren süpermarket zinciri, şimdi de iPhone X’i uygun fiyata kullanıcıların beğenisine sunuyor. Apple Store’larda 64 GB’lık hafızaya sahip iPhone X, 6.099 TL’ye satıldığını, BIM’de 64 GB’lık iPhone X’un 1.100 TL’lik indirimle 4.999 TL’ye satılacağını belirtelim. Sınırlı sayıda 9 Mart’ta satışa sunulacak iPhone X için acele etmenizde yarar var.

iPhone X ne gibi özellikler vadediyor?

iPhone’un 10. yıl dönümünü iPhone X modeliyle kutlayan Apple, her iPhone modelinde olduğu gibi yine dikkat çekici bir ürüne imza atıyor. Telefona bakıldığında göze çarpan en önemli detay çerçevesiz ekranı ve ana ekran tuşunun kaldırılmış olması. Tüm iPhone modellerinde gördüğümüz ana ekran tuşu yeni modelle elvada diyor. Touch ID’nin yerine Face ID isimli yüz tanıma sisteminin tercih edildiği telefon, güvenlikte yeni bir dönemi başlatıyor. Apple’ın belirttiğine göre Face ID sistemi, düşük ışıkta dahi sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yüzünüzü algılayabilen Face ID, şapka veya gözlük takılması durumunda dahi kullanıcıların yüzlerini algılayabiliyor. Face ID, ön kamera, nokta projektör, kızılötesi kamera gibi özelliklerden yararlanıyor.