reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi bluetooth hoparlör

BİM’e Xiaomi Mi bluetooth hoparlör geliyor

Teknolojik ürünleri uygun fiyatlı olarak kullanıcılarla buluşturan BİM bu sefer de Xiaomi Mi bluetooth hoparlöre el atıyor. Uygun fiyatlı bu kampanya ile teknoloji sevenlerin yüzünü güldürmeye hazırlanıyor.

Aslına bakarsanız BİM bunu hep yapıyor desek, abartmış olmayız. Yakın zamanda PlayStation, iPhone 7 ve Apple aksesuarlarına dair kampanyalarla gönlümüzü kazanan son olarak iPhone X’e el atmıştı. Uygun fiyatlarla dikkatimizi çekmeyi başaran mağazalarda sıra Xiaomi Mi’ye geldi.

Fiyat performans ürünü

Xiaomi’nin uygun fiyata iyi bir performans sunan ürünü 16 Mart Cuma günü geliyor. Xiaomi Mi hoparlörün piyasa değeri yakşaşık 250 TL civarında olmasıyla dikkat çekiyor. Fakat bu kullanışlı ürüne BİM sayesinde 129 TL‘ye sahip olmak mümkün olacak. Böylece hoparlörü neredeyse yarı fiyatına almak mümkün olacak. BiM’in internet sitesinde paylaşılan detaylara bakılırsa hoparörün 4.0 bluetooth desteği, 85 Hz – 20 KHz frekans aralığı ve 2 Kanallı stereo ses sunması dikkat çekiyor. Bunun yanında cep telefonu ile speaker üzerinden konuşabilme sağlayan mikrofon bulunuyor. Arzu edenlerin bu bluetooh hoparlörü Axess, Bonus ve World kartla 6 taksite alma imkanı da bulunuyor. Kısa sürede tükeneceğine inandığımız bu ürüne dair detaylara mağazalar zincirinin internet sitesi üzerinden ulaşmak da mümkün.