reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8, BİM’e geliyor

Daha geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi bluetooth hoparlör getireceği ortaya çıkan BİM şimdi de uygun fiyatlı Samsung Galaxy Note 8 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bildiğiniz gibi BİM cep yakmayan alternatifler sunmasıyla müşterilerini memnun etmeyi sürdürüyor. Yakın zamanda PlayStation, iPhone X ve Apple aksesuarlarını kampanyalı olarak satan mağaza yüzümüzü güldürmüştü. Hemen ardından Xiaomi Mi bluetooth hoparlör gelmişti. Son iddialar ise Samsung Galaxy Note 8’in BİM’de satışa çıkacağı yönünde.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat çeken detaylar

Paylaşılan görselde Samsung Galaxy Note 8’in 23 Mart‘ta mağazalarda satışa sunulacağı ifade ediliyor. 3299 TL fiyat biçilen telefonun 2 yıl garantili olduğu ifade ediliyor. Ancak teknik özellikler kısmına baktığımızda kafa karıştıran bazı detaylar bulunuyor. Örneğin işlemci bilgisi olarak Snapdragon 835 yazıyor fakat bu işlemci ülkemizdeki modellerde kullanılmıyor. Türkiye’de Note 8’in Exynos 8895 işlemcili versiyonu satılıyor. Öte yandan hızlı şarj cihazının ayrıca 55.90 TL’ye satılması telefonun Samsung Türkiye değil, ithalatçi garantili olacağını düşündürüyor.

Öte yandan tüm mağazaların bu kampanyadan haberdar olmaması dikkat çekiyor. Bu da Samsung Galaxy Note 8’in sadece seçili mağazalarda satışa sunulacağını düşündürüyor. Bunun yanında kampanya duyurusunda herhangi bir kredi kartı kampanyasına yer verilmiyor.