reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy note 8

Samsung Galaxy Note 8 satacak BİM mağazaları

Sunduğu şaşırtıcı kampanyalarla adından söz ettiren BİM’in yakında Samsung Galaxy Note 8 satacağı geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Daha o zamandan bu kampanyanın belli mağazalarla kısıtlı olacağı anlaşılmıştı. Aradan geçen zamanın ardından Note 8 satışı yapacak mağazalar da ortaya çıktı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Samsung Galaxy Note 8’in 23 Mart’ta mağazalarda satışa sunulacağını öğrenmiştik. 2 yıl garantili olduğu ifade edilen telefonun satış fiyatı olarak ise 3299 TL açıklanmıştı. Bunun yanında hızlı şarj cihazının ayrı satışacağı ve 55.90 TL’ye alınabileceğini sizlere duyurmuştuk. Fakat teknik özelliklere dair bazı detaylar kafa karıştırmıştı. Örneğin işlemci bilgisi olarak Snapdragon 835 yazıyordu fakat bu işlemci ülkemizdeki modellerde kullanılmıyordu. Bu sebeple telefonun Samsung Türkiye değil, ithalatçi garantili olacağı düşünülmüştü. Henüz bu konuya açıklık getirilmedi fakat Note 8’in satılacağı mağazalar kesinlik kazandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hangi mağazalarda olacak?

BİM tarafından paylaşılan bilgilere bakılırsa Samsung Galaxy Note 8 almak isteyenlerin İstanbul Tuzla ve Esenyurt’ta bulunan BİM  şubelerine gitmesi gerekecek. 23 Mart’ta satışa çıkacak modele sahip olabilmek için 3299 TL’yi gözden çıkartmanız gerekecek. Note 8 satışının neden belli mağazalarla sınırlı olacağı ise bilinmiyor. Fakat bu telefona uygun fiyatlı şekilde sahip olmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekecek.