reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MediaPad M7 tablet

Bir ilke imza atan Huawei MediaPad M7 sızdırıldı; işte detaylar

Tablet tarafına Huawei’den gelişmiş bir model daha ekleniyor. Burada iPad Pro rakibi Huawei MediaPad M7 geliyor. İşte sızan detaylar;

Tablet pazarını iPad modelleri domine ediyor. Özellikle yazılım / uygulama tarafında sunulan geniş destek nedeniyle sıkı Android kullanıcıları bile iPad modellerine yöneliyor. İşte bunu değiştirmek için hazırlanan Huawei MediaPad M7, resmi görselleriyle sızdırılmış durumda. Tasarımsal olarak direkt olarak iPad Pro’yu akıllara getiren model, yuvarlak çizgilere ve ince çerçevelere sahip. Bu açıdan ön yüzünde bir parmak izi sensörü olmayan Android tablet, şimdilik sayfada görebileceğiniz iki farklı renk seçeneğiyle karşımızda. Tablet tarafı için bir ilke imza atarak ön kamerasını ekran deliğinde taşıyan tablet, arkasında ciddi bir çıkıntıya sahip çiftli kamera taşıyor. Bağlantı tarafında USB-C kullandığı görülen modelin, teknik detayları için şimdilik bazı tahminler yürütülüyor. Üst düzey olduğu için tabletin gücünü Kirin 990 işlemci ve en üstte 8 GB RAM‘den alacağı söyleniyor. 256 GB’a kadar depolama sunulacağı söylenen MediaPad M7, üzücü şekilde 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor. Bu gerçekten garip ve kötü görünüyor.

Tableti çalışırken gösteren sızıntı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MediaPad M7 ses getirecek gibi görünüyor

Sızan görsellerde Android tabletin gövdeden şarj edilebilecek kalemi ve manyetik olarak bağlanan klavyesi de karşımıza çıkıyor. Modelin fiyatı bilinmiyor ancak resmi lansmanın nova 5Z akıllı telefon ile beraber 21 Ekim tarihinde yapılacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Tesla otomobillerin kaza testleri nasıl yapılıyor?