reklamı kapat

POPÜLER

Bir sonraki Game of Thrones projesi A Knight of the Seven Kingdoms

Bir sonraki Game of Thrones projesi A Knight of the Seven Kingdoms olacak

House of the Dragon sonrasında bir sonraki Game of Thrones projesi A Knight of the Seven Kingdoms olacak.

Bir sonraki büyük Game of Thrones dizisi yapılan resmi açıklama ile öğrendiğimiz kadarıyla yapım aşamasına girdi. A Knight of the Seven Kingdoms adı verilen içerik, ünlü yazar George R.R. Martin‘in bir romanı olan The Hedge Knight‘tan uyarlanıyor. İlk sezonunda altı bölüm olacak içerik için şu açıklama yapıldı: “Game of Thrones olaylarından bir asır önce, Westeros’ta iki kahraman dolaşıyordu… Genç, toy ama cesur bir şövalye olan Sör Uzun Duncan ve onun ufak tefek yaveri Egg. Targaryen soyunun hâlâ Demir Taht’ı elinde tuttuğu ve son ejderhanın hatırasının henüz hafızalardan silinmediği bir çağda geçen bu hikâyede, bu eşsiz dostları büyük kaderler, güçlü düşmanlar ve tehlikeli maceralar bekliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones dizisi House of the Dragon içinse şu an 2. sezon macerası başlamış durumda. Yeni sezon için en son Türkiye yayını hakkında şunlar aktarılmıştı: “TOD, dünya çapında ses getiren yapımları izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dizi severlerin merak ve heyecanla beklediği efsanevi “Game of Thrones” evreninin spin-off dizisi “House of the Dragon”un ikinci sezonu, TOD ve beIN CONNECT üzerinden sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. George R. R. Martin’in “Fire & Blood” (Ateş ve Kan) kitabından uyarlanan, demir tahta 300 yıl boyunca hükmeden Targaryen Hanedanı’nın hikayesini anlatan “House of the Dragon”un ikinci sezonu dizi severlerle buluşuyor. Tüm dünyada ilgiyle takip edilen dizi, Amerika yayınından hemen sonra, 17 Haziran’dan itibaren her Pazartesi 05.30’da TOD ve beIN Connect’te yer alacak.

Ayrıca yine 17 Haziran’dan itibaren her Pazartesi 23.00’da beIN Series 1’den de Türkçe-İngilizce alt yazı ve dublaj seçeneğiyle izlenebilecek. Yeni sezonunda Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell ve Rhys Ifans’ın yanı sıra Tom Taylor, Gayle Rankin, Simon Russel Beale, Freddie Fox gibi başarılı oyuncuların da rol aldığı dizinin ikinci sezonunun konusu ise şöyle; Kral 2. Aegon’un taç giyme töreni ve Rhaenyra’nın oğlu Lucerys Velaryon’un ölümünün ardından Westeros; Demir Taht için mücadele eden iki grubun gölgesinde daha fazla intikam, daha fazla yas ve acımasız ejderha savaşlarıyla kanlı bir iç savaşa sahne olacak.”

A Knight of the Seven Kingdoms yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER