reklamı kapat

POPÜLER

Bose QuietComfort 35 II
Bose QuietComfort 35 II

Bose QuietComfort 35 II için 2.350 TL’lik indirim fırsatı; işte kulaklığın yeni fiyatı

Bose QuietComfort 35 II modelinin fiyatında indirim fırsatı var. Özellikle aktif gürültü engelleme performansıyla piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklıklardan olan QuietComfort 35 II’nin 5.150 TL‘lik fiyatı 2.850 TL‘ye geriledi.

Siyah renk seçeneği için bu fiyat geçerliyken kablosuz kulaklığın diğer renk seçenekleri şu anda daha yüksek fiyatlara satılıyor. Arka planda oluşan gürültüyü engelleme özelliğiyle fark yaratan model ses performansıyla iyi bir performans vadediyor. Google Asistan ve Siri desteğine de sahip olan kulaklık bu sayede kullanıcıların telefonlarına gelen çağrıları cevaplandırmaya imkan tanıyor. Kullanıcılar aynı zamanda Google Asistan ve Siri’yi kullanarak müzik oynatabiliyor. Optimize edilmiş EQ sayesinde her ses düzeyinde dengeli ses performansı elde ediliyor. Kablosuz kulaklık, Bluetooth bağlantısı ve NFC desteği sayesinde cihazlara hızlı bir şekilde bağlanıyor. Kablolu kullanımda 40 saate varan pil ömrü performansı sunan kulaklık kablosuz olarak 20 saat boyunca kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Piyasadaki en iyi ANC performansı sunan kablosuz kulaklık: Bose QuietComfort 35 II

Çift mikrofonu bünyesinde barındıran kulaklık birden fazla cihazla bir kez eşleştikten sonra eşleşmiş cihazlara otomatik olarak geçiş yapabiliyor. Şu sıralar bir kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız Bose’un QuietComfort 35 II modelini tercih edebilirsiniz.

Bose

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept