reklamı kapat

POPÜLER

Bose QuietComfort 35 II
bose

ANC performansıyla fark yaratan Bose QuietComfort 35 II için 3.526 TL’lik indirim fırsatı

Bose QuietComfort 35 II kablosuz kulaklık için indirim fırsatı geldi.

Piyasadaki başarılı kablosuz kulaklık modellerinden olan QuietComfort 35 II’nin fiyatı 4.599 TL‘ye düştü. Kulaklığın piyasadaki mevcut fiyatı ise 8.125 TL. Gümüş renk seçeneği için bu fiyat geçerliyken kablosuz kulaklığın diğer renk seçenekleri şu anda daha yüksek fiyatlara satılıyor.

Aktif gürültü performansı konusunda piyasadaki en iddialı kablosuz kulaklıklardan biri olan model bu konuda fark yaratıyor. Kulaklık bununla birlikte ses performansıyla da dikkat çekiyor. Google Asistan ve Siri desteğine de sahip olan kulaklık bu sayede kullanıcıların telefonlarına gelen çağrıları cevaplandırmaya imkan tanıyor. Kullanıcılar aynı zamanda Google Asistan ve Siri’yi kullanarak müzik oynatabiliyor. Optimize edilmiş EQ sayesinde her ses düzeyinde dengeli ses performansı elde ediliyor. Kablosuz kulaklık, Bluetooth bağlantısı ve NFC desteği sayesinde cihazlara hızlı bir şekilde bağlanıyor. Kablolu kullanımda 40 saate varan pil ömrü performansı sunan kulaklık kablosuz olarak 20 saat boyunca kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose QuietComfort 35 II kablosuz kulaklık kaliteli sesi güçlü ANC performansıyla buluşturuyor

Çift mikrofonu bünyesinde barındıran kulaklık birden fazla cihazla bir kez eşleştikten sonra eşleşmiş cihazlara otomatik olarak geçiş yapabiliyor. Şu sıralar bir kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız Bose’un QuietComfort 35 II modelini tercih edebilirsiniz.
bose

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın