reklamı kapat

POPÜLER

porsche panamera exclusive

Bu model sadece 100 adet üretilecek

Otomobil devi Porsche, bu yıl Los Angeles Auto Show’da sergileyeceği yeni Panamera modelini görücüye çıkardı. Sınırlı sayıda üretilen otomobil, Panamera Turbo S Executive serisinin en göz alıcı modeli olarak öne çıkıyor.

porsche panamera exclusive
Hem spor hem de klasik görünümü hakkıyla taşıyan yeni Panamera, 20 inçlik Sports Classic lastikleri ve ilk kez bir Porsche otomobilde kullanılan çift renk kombinasyonuyla yepyeni bir görünüme kavuşmuş durumda. Metalik siyah ve kahverengi karışımı el boyaması bir gövdeyle gelen Panamera Exclusive, şimdiden Porshe’nin Panamera Turbo S Executive serisinin en nadide parçalarından biri olmuş diyebiliriz.

porsche panamera exclusive
Otomobilin iç dizaynı da her zamanki Porsche zenginliğini ve estetiğini başarılı bir şekilde yansıtıyor. Kahverengi deri kaplı koltuklar İtalyan firma Poltrona Frau imzası taşıyor. İç kısımdaki kapı giydirmesinde kullanılan siyah yumuşak deri, dış cephedeki çift renkle güzel bir uyum yakalamış.

porsche panamera exclusive
Exclusive’in uzun zeminli yapısı sayesinde, arkada oturan yolcular da oldukça geniş bir alana sahip. Business class hissi veren arka koltuklar, internet bağlantılı 10.1 inçlik dokunmatik ekranla donatılmış.

porsche panamera exclusive
Yalnızca 100 adet üretilecek olan Panamera Exclusive 263 bin 900 dolar satış fiyatına sahip.