reklamı kapat

POPÜLER

iPad Pro

Buldozer kadar sağlam yeni iPad Pro kılıfları

Urban Armor Gear (UAG) isimli şirket, 11 inç ve 12,9 inç yeni iPad Pro’larla uyumlu yeni kılıflarını yurt dışında satışa sundu. Metropolis Series olarak adlandırılan kılıflar, macera tutkunlarının iPad’lerini her yere taşıyabilmelerine imkan tanıyor.

Darbelere dayanıklı sağlam gövdeleriyle dikkat çeken kılıflar ayarlanabilir ve çıkarılabilir bir stand’la geliyor. Apple Pencil’ı tutmak için bir kısmında yer aldığı kılıfın MIL STD 810G askeri sertifikaya da sahip olduğunu belirtelim. Bu destek sayesinde iPad Pro’ları düşmelere ve darbelere karşı koruyan kılıf üç farklı renk seçeceğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Siyah, kırmızı ve koyu mavi renk seçeneklerine sahip olan Metropolis Series’in 11 inçlik modelinin fiyatı 60 dolar, 12,9 inçlik modelin fiyatı ise 90 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPad Pro dikkat çekici yeniliklerle geliyor

İnce çerçeveleri, yüz tanıma teknolojisi Face ID ve A12X işlemcisiyle tüm dikkati üstüne çeken tablet, sunduğu performansla çoğu dizüstü bilgisayarı geride bırakıyor. Artırılmış gerçeklik uygulamalarında ve oyunlarında bir önceki modele kıyasla çok daha başarılı bir performans sergileyen yeni iPad Pro, 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla geliyor.

11 inçlik iPad Pro’nun Türkiye’deki başlangıç fiyatı 5.899 TL, 12,9 inçlik iPad Pro’nun başlangıç fiyatı ise 7.399 TL.

İlginizi çekebilir

Yeni iPad Pro tanıtım videosu