reklamı kapat

POPÜLER

ipad pro
ipad Pro

Yeni iPad Pro ile uyumlu kılıfların Türkiye fiyatları

Yeni iPad Pro’yu satın almayı düşünüyorsanız tabletin hem ön tarafını hem de arka tarafını korumanız gerekiyor.

Bunun için Apple’ın piyasaya sürdüğü Smart Folio ürününü satın alabilirsiniz. Pek tabii bu ürünlerin fiyatları hiç de ucuz değil. 11 inçlik iPad Pro için Smart Folio’nun Türkiye fiyatı 599 TL, 12,9 inçlik iPad Pro için Smart Folio’nun fiyatı ise 729 TL.

11 inç ve 12,9 inçlik iPad Pro modellerine özel Smart Folio, aygıtınızın hem önü hem de arkası için koruma sağlıyor. Ayrıca açtığınızda aygıtınızı uyandırıyor, kapattığınızda uyku moduna geçiriyor. Tabletleri dizüstü bilgisayarlara dönüştürmeyi planlıyorsanız ekstra klavye satın almanız da yarar var. 11 inç ve 12,9 inç iPad Pro için Smart Keyboard Folio’yu ister tam boy bir klavye isterseniz cihazınızın hem önünü hem de arkasını koruyan, aynı zamanda rahat izleme açıları sunan zarif bir kılıf olarak kullanmak mümkün.

İnce çerçeveleri, yüz tanıma teknolojisi Face ID ve A12X işlemcisiyle tüm dikkati üstüne çeken tablet, sunduğu performansla çoğu dizüstü bilgisayarı geride bırakıyor. Artırılmış gerçeklik uygulamalarında ve oyunlarında bir önceki modele kıyasla çok daha başarılı bir performans sergileyen yeni iPad Pro, 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPad Pro’nun Türkiye fiyatı ne kadar?

11 inçlik iPad Pro’nun Türkiye’deki başlangıç fiyatı 5.899 TL, 12,9 inçlik iPad Pro’nun başlangıç fiyatı ise 7.399 TL.

İlginizi çekebilir

Yeni iPad Pro tanıtım videosu