reklamı kapat

POPÜLER

iPad Pro

Merakla beklenen iPad Pro nihayet Türkiye’de!

Yeni tasarımıyla dikkat çeken iPad Pro’yu satın almayı düşünüyorsanız size güzel bir haberimiz var. Apple Türkiye, iPad Pro’yu Türkiye’de resmen satışa sundu. Şu anda Apple Store Online üzerinden satın alınabilen iPad Pro, tasarımı ve güçlü performansıyla dikkat çekiyor.

İnce çerçeveleri, yüz tanıma teknolojisi Face ID ve A12X işlemcisiyle tüm dikkati üstüne çeken tablet, sunduğu performansla çoğu dizüstü bilgisayarı geride bırakıyor. Artırılmış gerçeklik uygulamalarında ve oyunlarında bir önceki modele kıyasla çok daha başarılı bir performans sergileyen yeni iPad Pro, 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla geliyor. 11 inçlik iPad Pro’nun Türkiye’deki başlangıç fiyatı 5.899 TL, 12,9 inçlik iPad Pro’nun başlangıç fiyatı ise 7.399 TL. Pek tabii bu fiyatların tabletin Wi-Fi destekli modeller olduğunu belirtmekte yarar var. Tablette hücresel şebeke bağlantısı (4G) tercih edilmesi durumunda tabletin fiyatı çok daha yükseğe çıkıyor. 1 TB’lık ve 4G bağlantısına sahip 12,9 inçlik iPad Pro’nun Türkiye fiyatının 14.099 TL olduğunu söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPad Pro ne gibi özellikler sunuyor?

Şimdiye kadarki en güçlü iOS cihazı olan yeni iPad Pro, 4K video düzenleme ve performansa ihtiyaç duyan oyunların rahatlıkla çalıştırabiliyor. Tanıtılan yeni 2018 iPad modelleri, tablet formunda gelinen son noktayı gözler önüne seriyor. Yüzde 15 daha hafif olan tabletler, yüzde 25 daha ufak gövdeyle geliyor. Görebileceğiniz üzere yeni modeller yuvarlatılmış kenarlar ve oldukça ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Bunun arkasında ise kaldırılan Touch ID parmak izi okuma sistemi yer alıyor. Tabletler bunun yerine ilk olarak iPhone X’da kullanılan TrueDepth kamera sistemiyle geliyor. Face ID üzerinden yüz tanıma yapmasına imkan tanıyor.

Video