reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPad Pro
Apple iPad Pro

Yeni Apple iPad Pro modellerinin Türkiye satış fiyatı belli oldu

Apple’ın yeni iPad Pro modellerinin Türkiye satış fiyatı da belli oldu. Gerçekten büyük ses getiren tabletler, Türkiye’de beklendiği üzere oldukça pahalıya satılıyor.

Yeni Apple iPad Pro ailesi 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı versiyon halinde geliyor. 11 inç ekranlı modelin Türkiye başlangıç fiyatı 5.899 TL, 12,9 inç ekranlı modelin başlangıç fiyatı ise 7.399 TL seviyesinde. Elbette bunlar başlangıç depolama olan 64 GB için. 11 inç modelin 1 TB versiyonu tam 11.499 TL‘ye satılıyor. 12,9 inç modelin 1 TB versiyonu içinse tam 12.999 TL ödenmesi gerekiyor. Yenilenen tasarımlarıyla dikkat çeken aile, gücünü A12X Bionic işlemciden alıyor. Bu işlemci açıklandığı kadarıyla birçok bilgisayardan daha yüksek güç sunuyor. Performansı yanında Türkiye fiyatıyla da birçok bilgisayarı geride bırakan yeni iPad Pro ailesi, tablet dünyasının geldiği son noktayı karşımıza getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple yeni iPad Pro modelleriyle dikkatleri üzerine çekti

Face ID yüz tanıma sistemleriyle iPhone X kadar devrimsel bir dönüşüm yapan tabletler, iki farklı renk seçeneğiyle elde edilebiliyor. Burada gümüş ve uzay grisi seçenekleri sunuluyor. Çok yüksek grafik performansı getirdiği de belirtilen modeller, burada ilginç olarak Xbox One ile karşılaştırılıyor. En önemli yenilikleri Lightning portunun yerini alan USB-C portları olan yeni iPad Pro ailesi, gerçekten üst düzey modeller olarak karşımızda bulunuyor.

İlgili Video

Modellerin resmi tanıtım videosu