reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman 2

James Wan’dan ilk Aquaman 2 açıklaması

DC çizgi romanlarından uyarlanan Aquaman daha ülkemizde vizyona girmedi ama ikinci film hakkında çoktan konuşulmaya başlandı. Filmin yönetmeni James Wan ise Aquaman 2 için hayranlar kadar aceleci değil.

Öncelikle kısa bir özet geçelim. Warner Bros. Aquaman filmini dünyanın her yerinde aynı tarihte vizyona sokmuyor. Süreç Çin ile başladı. Jason Momoa ve Amber Heard‘ün rol aldığı yapım gişede fırtına gibi esti. Eleştirmenlerin yorumları da genel olarak fena durmuyor. Tüm bu bilgiler ışığında Warner Bros şeytanın bacağını kırmaya hazırlanıyor diyebiliriz. Durum böyle olunca bizler daha ilk filmi izlemeden Aquaman 2 konuşuluyor. Amerika’nın güvenilir yayın kuruluşlarından Variety filmin yönetmeni James Wan‘ı Aquaman’in galasında yakaladı. Direkt olarak “Kaç tane Aquaman filmi yönetmen üzere imza attın?” diye sordu. O da “Sadece bu filmi yönetmen için. Daha Aquaman’in ilk filmini seyretmeden ikincisini konuşmaya başlamayalım” diyerek cevap verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James Wan’ın bu sözlerinden Aquaman’in geleceğindeki belirsizliğin devam ettiği sonucunu çıkartabiliriz. Şayet film Amerika’da ve diğer uluslararası pazarlarda Çin’deki başarısına erişebilirse, beyaz perdeye geri dönmesi kaçınılmaz olacaktır. Bu durumda Aquaman 2 için akla gelecek ilk ismin James Wan olacağına şüphe yok.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı son fragman