reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Lite

Bütçe dostu Samsung Galaxy S10 Lite hakkında yeni detaylar

Sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy S10 Lite için teknik tarafa yönelik yeni bir paylaşım yapıldı. Model için sızıntılar artıyor.

Samsung Galaxy S10e‘nin altına konumlandırılacak Samsung Galaxy S10 Lite, eski bilgiler ile yeni bilgileri harmanladığımız zaman gücünü kesin olarak Snapdragon 855 işlemciden alacak. Yani oldukça güçlü olacak modelin, arkasında üçlü kamera sistemi karşımıza çıkacak. Burada 48 megapiksel ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel derinlik sensörü bir araya gelecek. Modelin önünde ise 32 megapiksel selfie kamerası kullanılacak. 4.500 mAh kapasitesinde bir pilinin olacağı ve burada 45W hızlı şarj desteği taşıyacağı aktarılan SM-G770F kod adı verilen telefon,  Prism Black, Prism White, Prism Blue ve Prism Green olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle geliyor. En az 8 GB RAM‘den alacağı söylenen Android 10 + One UI 2 temelli Galaxy S10 Lite, 6,7 inç Full HD+ AMOLED ekran üstüne kuruluyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 Lite nasıl görünecek?

Eğer geçtiğimiz hafta ortaya çıkan aşağıdaki patent doğruysa, Galaxy S10 Lite “Galaxy S9 Plus ile Galaxy S10 Plus” arasında bir tasarıma sahip olacak. Oldukça ince çerçevelerinin olacağı düşünülen telefon, ön kamerasını bir delik ile ekranına entegre ediyor. 3,5 mm kulaklık girişi olmayan, bağlantı tarafında ise USB-C kullanan bu model, kavisli kenarlara sahip. Bu tasarım için şimdilik yüzde 100 kesin denmiyor ancak yüksek bir olasılık veriliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni Beats kulaklığı