reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Karoq

Çalışmalar devam ediyor; makyajlanacak Skoda Karoq kadrajda

Yeni Skoda Karoq için dış basına yansıyan ilk casus fotoğrafları üzerinden değerlendirme yapmaya başlarken, değişim odaklarını da görebiliyoruz.

2017 yılında Yeti’nin yerine gerçek bir SUV olarak pazara sunulan Karoq için ilk güncelleme kapıda. Grup içerisindeki kardeşi Seat Ateca‘nın ardından Skoda Karoq için de makyaj operasyonuyla ilgili gelişmeler bizleri bekliyor. 2021 model yılıyla tanıtılacak olan makyajlı paketin mevcut modelden radikal bir şekilde değişim geçirmesi söz konusu değil. Dış basına yansıyan ilk casus fotoğrafları üzerinden değerlendirmesini yapmaya başladığımız prototipte, değişime odaklanılacak yerleri net bir şekilde görebiliyoruz. Ön ve arka tamamen kapatan kamuflajlara rağmen, Skoda’nın yeni tasarlanmış bir ızgaradan ve yeni ışıklandırma grubundan faydalanacağını söyleyebiliyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Makyajla birlikte Skoda Karoq beklentileri

Aile içerisindeki diğer modellere yansıyan yeni ön yüzle birlikte Karoq’da yeni arka farlar ve arka tamponu göreceğiz. Ateca’da da kullanılan bu değişim yapısıyla hissedilir bir güncelleme bizi bekliyor olacak. Kokpit kısmında da teknolojik gelişmeler bizi bekliyor. 2021 model Karoq’un kabininde multimedya sistemi, dijital sürücü ekranı, döşemeler temel rolü üstlenecek. Son olarak motor konusu. Aracın kaputunun altında da devrimsel bir revizyon beklenmiyor. Halihazırda satışta olan modeldeki; 1.0 litrelik TSI, 1,5 litrelik TSI ve 2.0 litrelik dizel seçenekler masada olmaya devam edecek. Buradaki farklar motorların güç ve performansı üzerine şekilleniyor. Ünitelerdeki temel iyileştirmelerin başında ise emisyon kısmında olacak.

İlginizi Çekebilir

Citroen’in dikkat çeken en yeni modeli 2020 C3