reklamı kapat

POPÜLER

cem yilmaz

Cem Yılmaz’dan Hokkabaz’ın devam filmiyle ilgili açıklama

Cem Yılmaz film severleri heyecanlandıracak bir açıklamada bulundu. Ünlü komedyen 2006 yılında vizyona giren ve izleyiciler tarafından beğeniyle karşılanan Hokkabaz filminin devamını çekeceğini duyurdu.

Cem Yılmaz, ”Bundan tam 15 yıl önce yaptığımız bu güzel film bugün Tv deymiş. Çok güzel mesajlar aldım Herkese tesekkür ederim, benim kendi hikayemdir 🙂 2022 de bi İskender hikayesi daha yapacağım.” dedi.

Cem Yılmaz’ın en çok beğenilen filmlerinden olan Hokkabaz’ın kadrosunda Mazhar Alanson, Özlem Tekin, Tuna Orhan, Tuncer Salman, Gürgen Öz, Caner Alkaya ve Şennur Kaya gibi isimler karşımıza çıkmıştı.

Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı ve Ali Taner Baltacı ile ortak yönettiği filmde, bir hokkabaz (İskender) ve yardımcısının (Maradona) turne sırasında yaşadıkları maceralar anlatılmıştı. Filmin konusundan kısaca söz edelim.

Hokkabaz filminin konusu

Çocukluğundan beri sihirli şeylere ilgi duymuş olan İskender, ısrarla kendisinin bir sihirbaz olduğunu iddia etse de, yakın arkadaşı Maradona haricinde hiç kimse bunu kabul etmez ve küçümseyerek onun bir hokkabaz olduğunu söylerler. İskender’in, Kıbrıs gazisi emekli bir subay olan babası Sait de, oğlunu hiçbir zaman takdir etmemiştir, çünkü o da oğlunun yaptığı işten gurur duymamaktadır.

Mecburi nedenlerden ötürü, İstanbul’dan kaçarcasına turneye çıkmak zorunda kalan ikili, yanlarına Sait’i de almak zorunda kalırlar. Baba ve oğul, bu turne sayesinde biraz olsun yakınlaşsa da, yaşanacak birbirinden ilginç olaylar, her şeyin farklı bir seyirde gitmesine neden olacaktır.

İlginizi çekebilir

Fatma dizisinin fragmanı