reklamı kapat

POPÜLER

Meizu 17
Meizu 17

Çentik / delik / motor sevmeyenlere özel model: Meizu 17

Türkiye’de resmi olarak bulunan firmalardan Meizu, yeni bir model ile gündemde bulunuyor. Eğer sızanlar gerçekse firmanın “17” modeli etkileyici görünüyor.

Türkiye pazarında olmasına rağmen yeni modellerini henüz göremediğimiz Meizu, gelecek telefonları üzerinde de çalışmaya devam ediyor. İşte bu noktada karşımıza çıkan bir diğer yeni telefon ise Meizu 17 oluyor. Bir amiral gemisi olacak telefon, dediğimiz gibi sayfadaki sızan tasarım doğruysa tasarımsal olarak çok dikkat çekecek. Çünkü telefon firmanın diğer birçok modeli gibi bir çentik, delik ya da motorlu kamera taşımıyor. Kızaklı tasarımı da olmayan cihaz, ince çerçeveleri ciddi düzeyde kavisli kenarlar ile birleştiriyor ve modern çizgiyi bozmadan ön kamerayı üst çerçevesine yerleştiriyor. Arkasında üçlü kamera yer alan modelin, gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alacağı tahmin ediliyor. Üzücü şekilde bir 3,5 mm kulaklık girişi olmayan telefon, bağlantı tarafında ise USB-C kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu, en son 16s Pro modelinini tanıtmıştı

Bu model de çentiksiz yapıyı benimsiyordu. Kısaca hatırlamak adına gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan yeni nesil Snapdragon 855 Plus işlemci ve 6 GB ile 8 GB RAM’den alan telefon, 6,2 inç 2232×1080 piksel Super AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 3.600 mAh kapasitesinde bir pili bulunan telefon, burada 24W hızlı şarj sunuyor. Telefonun önünde 20 megapiksel bir selfie kamerası bulunuyor. Arkada ise 48 megapiksel F1.7 OIS + 20 megapiksel F2.4 telefoto + 16 megapiksel ultra geniş açı olmak üzere üçlü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın kamera konusunda çok iddialı yeni model iPhone 11 Pro