reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4 ekran altı kamera

CEO açıkladı; Xiaomi Mi Mix 4 ve Mi Pad 5 serisi için çok ama çok az kaldı

Xiaomi Mi Mix 4 ve üç farklı versiyondan oluşan Xiaomi Mi Pad 5 serisi ile ay bitmeden resmi olarak tanışacağız gibi görünüyor.

Xiaomi Mi Mix 4 ile olası isimleriyle Xiaomi Mi Pad 5 Lite, Mi Pad 5 ve Mi Pad 5 Pro modelleri ağustos ayı bitmeden lanse edilecek. Bu bilgi direkt olarak Xiaomi CEO’sundan geliyor.

CEO elbette ürünler için isim vermiyor ancak ay bitmeden Xiaomi imzalı yeni telefonlar ve tabletler ile tanışacaksınız açıklamasını net olarak yapıyor. Bu da elbette heyecanı artırıyor. Firmanın yakında ürünler için resmi poster paylaşımına başlaması bekleniyor.

Modern bir tasarımla yolda olan Mi Pad 5 serisindeki üyelerden Mi Pad 5 Pro, daha önce yapılan teknik sızıntılara göre gücünü Snapdragon 870 işlemciden alacak. Altta yer alan Mi Pad 5 ve Mi Pad 5 Lite modelleri ise Snapdragon 860 kullanılacak.

Güncelleme: Ürünler yüksek ihtimalle 10 Ağustos tarihinde gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burada elbette en çok Xiaomi Mi Mix 4 merak ediliyor

Model için birçok sızıntı elbette var. Örneğin telefon için kesin olarak 8 GB RAM + 256 GB ile 12 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri sunulacak.

Detaylarına burada yer verdiğimiz “sanal ram” sistemiyle yolda olan ve 5.000 mAh pil üzerine kurulan Mi Mix 4, söylendiği kadarıyla 120W kablolu hızlı şarj sunacak. Mi Mix 4’te aynı zamanda 70W ya da 80W hızlı kablosuz şarj da olacak.

Gücünü Snapdragon 888 Plus işlemciden alacak Mi Mix 4, 6,67 inç FHD+ kavisli 120 Hz OLED ekran üzerine kurulacak. Arkasındaki ana kameranın 50 megapiksel Samsung GN1s sensör kullandığı söylenen Mi Mix 4, taşıdığı ekran altı kamera sistemini Axon 30 5G gibi gerçekten gizleyecek.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra resmi videoda parçalarına ayrıldı