reklamı kapat

POPÜLER

Çerçevesiz ekranlı Sony için geri sayım başladı

Geçtiğimiz mayıs ayında haberdar olduğumuz Sony’nin çerçevesiz ekranlı akıllı telefonu için geri sayım başladı. Çok kısa bir süre sonra duyurulması beklenen telefonun ismi ise hala belirsizliğini koruyor.

İlk önce Sony Lavender adıyla geleceği söylenen telefon, yeni iddialara göre Xperia T4 Ultra adını taşıyabilir. Ancak Sony’nin “T” serisi cihazlarının tasarım çizgisini düşündüğümüzde ve şirketin radikal tasarım değişikliklerine mesafeli duruşunu göz önüne aldığımızda bu şimdilik düşük bir ihtimal. Bizi asıl ilgilendiren telefonun çerçevesiz ekranla gelmesi. Son zamanlarda genellikle Çinli üreticilerden gördüğümüz bu atılımları büyük isimler henüz benimsemeye yanaşmıyor.

Telefonun teknik özellikleri konusunda yeni bir gelişme yok. Daha önce iddia edilen detayları hatırlatmak gerekirse, 5,5 inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ekran, 1,7 GHz sekiz çekirdekli MediaTek MT6752 çipset, 2 GB RAM, 13 MP arka kamera Xperia T4 Ultra veya Lavender’de yer alması beklenen özellikler arasında. Telefonun önümüzdeki ay duyurulması bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Çerçevesiz ekranlı Sony için geri sayım başladı” için bir cevap

  1. Atakan Arısoy dedi ki:

    e üstünde ve altında çerçeve var.
    sadece 2 tane çerçevesi olmayınca çerçevesiz mi oluyor?
    iki kapılı arabaya tek kapı demek gibi bişey oluyor bu sanırım.
    garip.