reklamı kapat

POPÜLER

Çerçevesiz ekranlı Xiaomi Mi Mix düşme testinde [Video]

Xiaomi‘nin gündem yaratan telefonu Mi Mix‘in çizilmelere karşı ne kadar dayanıklı olduğu geçen günlerde yapılan çizilme testinde ortaya çıkmıştı. Neredeyse gövdesinin her kısmı seramik olan cihaz, en zor çizilme testlerinin bile süresinden gelmeyi başarmıştı. Şimdiyse telefonun düşmelere karşı nasıl bir direnç gösterdiğine göz atıyoruz. 

Yapılan düşme testinde cihazın yakın mesafelerden düşüşlerde herhangi bir hasar almadığı görülüyor. Hatta ön yüzü yere çarptığında bile telefonda ciddi bir hasar oluşmuyor. Ne var ki tamamen çerçevesiz ekranın dezavantajı çerçevelerden alınan darbelerde ortaya çıkıyor. Yan tarafı yere temas ettiğinde hem çerçevede hem de ekranda ciddi bir hasar meydana geliyor. Xiaomi Mi Mix’in yer çekimiyle imtihanına haberin görselinden göz atabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Çerçevesiz ekranlı Xiaomi Mi Mix düşme testinde [Video]” için 2 cevap

  1. Abra Kadavra dedi ki:

    Xiaomi Redmi Pro 3 kullanıyorum. 4. katta yere düştü 3 defa da zipladı gitti apartman boşluğuna girdi en son..Almak için bile iki saat uğraştım. Ekranı paramparça olmuş bir vaziyette bir ay boyunca kullandım. Sonra Çinden sipariş ettiğim ekranı ve arka kapağını takıp sıfır gibi kullanmaya devam ediyorum. 10 gün sonra çift kameralı Excluvise x25 mediatek çekirdekli 2,5 ghz hızlı 128 gb rom 4GB ram modeli geliyor onu kullanacağim bunu da hediye edeceğim kardeşime.. Xiaomi den asla şaşmam.

  2. Murat ak dedi ki:

    Nasıl getirtiyorsun telefonu.