reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi’nin çerçevesiz ekranlı telefonu Mi Mix dayanıklılık testinde [Video]

Xiaomi’nin çerçevesiz ekranlı akıllı telefonu Xiaomi Mi Mix, şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak telefon tanıtıldığından bu yana cihazın sağlamlığıyla ilgili olarak birçok soru işareti oluşmuş durumda. Yayınlanan dayanıklılık testiyse sağlamlıkla ilgili endişelerin boşa çıktığını gösteriyor.

Yapılan testte cihazın ne kadar dayanıklı olduğu gözler önüne seriliyor. Telefonun arka kısmının seramik malzemeden yapıldığı belirtilirken parmak izi okuyucusunda bile seramiğin kullanılıyor olması dikkat çekiyor. Yan taraftaki tuşlarda da seramiğin kullanıldığı telefonun kamera camı da gayet yeterli bir dayanıklılık sergiliyor. Sıcaklık testinden de geçen telefon, sağlamlık konusunda birçok telefonun önüne geçiyor. Bükülme testinde arka kapağı dışa doğru açılan telefonun kapağı yerine takıldığında sorunsuzca çalışmasını sürdürüyor. Neredeyse çerçevesiz olan ekranın düşme testlerinde nasıl bir başarı göstereceğini merakla bekliyor ve sizi dayanıklılık testiyle başbaşa bırakıyoruz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Xiaomi’nin çerçevesiz ekranlı telefonu Mi Mix dayanıklılık testinde [Video]” için bir cevap

  1. Bora Demiray dedi ki:

    Video JerryRigEverything isimli kanala ait. Düşme testleri de var orada. Ve başarısız. Seramik gibi sert bir malzemeden yapıldığı için 60cmden yüksek düşüşlerde paramparça oluyor.