reklamı kapat

POPÜLER

Chuck Norris kendi mobil oyununa kavuşuyor [Video]

İnternet dünyasının efsanesi haline gelen ve sık sık mim (meme) olarak kullanılan Chuck Norris sonunda kendi mobil oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Heyecan uyandıran bu oyunun ismi Nonstop Chuck Norris olarak açıklandı. Keyifli bir izlenim veren bu yeni mobil oyun Nonstop Knight’ın geliştiricileri tarafından hazırlandı. Oyunun kontrollerinin de tıpkı Nonstop Knight’a benzeyeceği söyleniyor. İsminden de anlayacağınız üzere internet dünyasının yıkılmaz adamı adına hazırlanan oyunla birlikte durmadan koşacak. Bu süreçte karşısına çıkan herkesi teker teker yere indirecek. Oyuncular bu şekilde ne kadar fazla ilerleyebilirse o kadar fazla puan elde edecek. Üstelik oyunda farklı evren alternatifleri de yer alacak. Oyuncular çeşitli esprileri ve keyifli bilgileri toplama fırsatı da yakalayacak. Biriktirdikleri tüm bu içerikler Chuck Norris’in şahaneliğini ortaya koyacak. Chuck Norris hayranlarını sevindiren bu gelişme hazırlanan bir kısa video ile ünlü ismin kendisi tarafından duyuruldu. 22 saniyelik bu video eğlenceli havasıyla öne çıkıyor.

Nonstop Chuck Norris’in nisan ayında Android ve iOS için aynı anda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Açıklanan ilk bilgilere göre oyun ücretsiz olarak indirilebilecek. Klasik oyun için satın almalar da yapılabilecek. Chuck Norris’in kendi mobil oyununu duyurduğu videoyu haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR