reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen’den Norveçlileri trolleyen reklam filmi [Video]

Volkswagen’in elektronik asistanı için oluşturduğu reklam filmi tıpkı geçtiğimiz modellerde ortaya koyduğu gibi dikkat çekici.

Efsaneler ölmez yalnızca şekil değiştirir.”, “Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu“… Otomobilleri kadar dikkat çekici sloganlarıyla da kullanıcıların akıllarında yer edinmeyi başaran Volkswagen’in bu alanda oldukça iddialı olduğu bir yanı daha var. Yeni modelleri ve elektronik destek üniteleri için ortaya koyduğu reklam filmleriyle de oldukça başarılı işler ortaya koyan marka yine adından söz ettirecek bir projeyle karşımıza çıktı. Araçlarında sunduğu destek sistemi için geliştirilen reklam filmi için kamera karşısına geçen Volkswagen ekibinin bu seferki methoduysa çok daha eğlenceli.

Volkswagen’in otomobillerinde sunduğu; römork bağlıyken geri yönde manevraya başlandığında otomatik direksiyon müdahaleleri ile sürücüye destek veren römork stabilizasyon sisteminin (Trailer Assist) yeteneklerini göstermek adına gerçekleştirilen reklam projesi Norveç’te geçiyor. Reklam için Passat‘ın arkasına, özel geliştirilen bir kasayı yerleştiren ekip Norveç sokaklarında geri geri yüksek hızda seyrederken insanların verdiği birbirinden komik tepkiler kayıt altına alınıyor. İzlemesi oldukça keyifli olan reklam filminin kamera arkasındaysa projenin yapım sürecine konuk olmakla birlikte filmin sonunda Volkswagen’in şaşırtıcı sürpriziyle karşılaşıyoruz.

VİDEO #1

https://youtu.be/mxr83Vkrh00

VİDEO #2: Kamera arkası

https://youtu.be/iWfKj187-4A