reklamı kapat

POPÜLER

Çift kameralı Samsung Galaxy Note8 konsepti

Samsung Galaxy S8‘in resmi olarak tanıtılmasının ardından gözler Galaxy Note8‘e çevrildi. Galaxy Note7 ile kabusu yaşayan ancak Note serisini bırakmayacağının sinyallerini veren Samsung’un Galaxy Note8 ile  heyecan verici özellikler sunmaya hazırlanıyor. Hazırlanan konsept çalışması, Galaxy Note8’in ne gibi özelliklerle gelebileceğine ışık tutuyor.

Samsung her zaman Note serisi ile yıl içerisinde çıtayı biraz daha yukarıya taşımayı biliyor. Yılın başlarında Galaxy S serisiyle kendini gösteren teknoloji devi, Galaxy Note ile sonraki aylarda rekabeti iyice kızıştırıyor. Samsung’un bu yıl Galaxy Note8 ile birlikte Galaxy S8’de eksik bulunan yönleri kapatması ve S-Pen’e yeni özellikler kazandırması bekleniyor. Yayınlanan konsept çalışmada ön tarafta Galaxy S8 ile oldukça benzer bir tasarım bizleri karşılıyor. Samsung genelde S ve Note serisi arasında tasarım olarak radikal bir değişikliğe gitmediği için bu tasarım gerçeğe uygun görünüyor.


Arka tarafta aslında Galaxy S8’de olması beklenen fakat sonrasında Galaxy Note8 için iddia edilen çift kamera yer alıyor. 6,4 inçlik devasa ekrana sahip olan konsept cihazda parmak izi okuyucu da ekranın içerisine gömülmüş durumda. Telefon çok ince yapıda olduğu için kalemin nasıl sığdırılacağı merak konusu. Maalesef konsept çalışmasında bu soru işaretine bir cevap getirilmemiş. Samsung Galaxy Note8’in nasıl olabileceğiyle ilgili fikir veren konsept görüntülere haberin görselinden ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER