reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Sago Mini First Words

Çocuklara İngilizce’yi oyunlarla öğreten uygulama: Sago Mini First Words [Video]

Bugün sizlere çocuklar için geliştirilen bir uygulamadan söz etmek istiyoruz. Sago Mini First Words isimli uygulama ufak yaştaki çocukların konuşma gelişimine destek veren yararlı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Patologların, çocuk psikologlarının ve uzmanların rehberliğinde geliştirilen uygulamada çocuklara hitap eden öğrenme oyunları yer alıyor. İngilizce dil desteğine sahip olan uygulamada Türkçe dil desteği ne yazik ki mevcut değil. Uygulama küçük yaşlardaki çocukların iletişim becerilerini geliştirmeye ve telaffuz pratiği yapmalarına imkan tanıyor. Uygulama konuşma terapisinde kullanılan kanıtlanmış yöntemleri eğlenceli hale getiriyor. Çocuklar başkalarını taklit ederek konuşmayı öğrendikleri için uygulama temel öğretim yöntemi olarak etkileşimli videoları kullanıyor. Uygulama bu sayede çocukların ifadelerini güçlendirmeye imkan sağlıyor.  Çocuklar uygulamada duydukları kelimeleri tekrarlayarak dillerini geliştirebiliyor. Çocukları dinleyen uygulama çocukların ilerlemelerine ve oyun içi davranışlarına göre öğrenme hedeflerini ayarlayabilmelerine imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sago Mini First Words abonelik sistemiyle geliyor

5 yaş ve altındaki çocuklara hitap eden uygulamalar haricinde eğlenceli oyunlar haricinde aylık olarak yayınlanan yeni içerikler de yer alıyor. Konuşma bozuklukları için de tercih edilebilen uygulama 7 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılabiliyor. 7 günlük denemenin ardından uygulamaya aylık yaklaşık 138 TL ödenmesi gerekiyor. Uygulamanın yıllık ücreti ise yaklaşık 1.000 TL. Çocuklar için geliştirilen bu yararlı uygulamayı aşağıdaki bağlantı linkinden iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz. Uygulama hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu şekilde çalışıyor.

İlgili video

İngilizce dilini eğlenceli şekilde öğreten uygulama

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 127.3 MB
  • Yükle App Store