reklamı kapat

POPÜLER

Coolpad Dyno

Çocuklara özel dünyanın ilk 4G LTE’li akıllı saati: Coolpad Dyno

Teksas merkezli Coolpad Americas, çocuklar için dünyanın ilk 4G LTE akıllı saatini görücüye çıkardı. Coolpad Dyno olarak adlandırılan akıllı saat, hafif darbelere karşı dayanıklı bir gövdeye sahip.

IP65 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan Coolpad Dyno’da 4G LTE bağlantısı da bulunuyor. Sezgisel bir arayüzle gelen saat çocukların ebeveynleriyle hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan bir SOS düğmesini de sunuyor. Giyilebilir cihaz, kutuda yer alan değiştirilebilir mavi ve pembe renkte kayışlarla birlikte geliyor. Coolpad, piyasaya sürüldüğünde, ebeveynlerin çocuklarını hızlı bir şekilde bulmalarını sağlayan bir uygulama desteği de sunuyor. Bu uygulama aynı zamanda ebeveynlerin çocuklarıyla haberleşmesini de sağlıyor. iOS ve Android’li cihazlarla kullanılabilen Coolpad Dyno’da Qualcomm’un Snapdragon 2100 işlemcisi yer alıyor. 605 mAh kapasiteli pili tam olarak şarj edildiğinde 2.5 güne varan bir kullanım imkanı sunan Coolpad Dyno, 28 Ocak’ta yurt dışında piyasaya sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çocuklara özel akıllı saatin fiyatı ne kadar?

Akıllı saatin satış fiyatı ise 149 dolar olacak. Akıllı saatin yurt dışındaki sevkiyatı ise önümüzdeki ayın başında başlayacak. Coolpad Dyno’nun Türkiye’de satışa sunulması beklenmiyor.

İlginizi çekebilir Video

Xiaomi’nin yeni modellerinden Mi Max 3 tanıtım videosu