reklamı kapat

POPÜLER

Vivo V40 SE

Çok yakında Vivo V40 SE modeli de geliyor

Çinli Vivo ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Bu sefer Vivo V40 SE modeli yolda bulunuyor ve tüm detayları sızdırılmış durumda.

Çok standart bir tasarıma sahip olan Vivo V40 SE, sızıntıya göre gücünü Snapdragon 4 Gen 2 işlemciden alıyor ve 6,67-inç boyutunda FHD+ 120 Hz AMOLED ekran üzerine kuruluyor. İleride Türkiye’de de satılma ihtimali bulunan cihaz, 44W şarj destekli 5.000 mAh batarya ile geliyor ve 16 megapiksel selfie kamerasına sahip. Arkada ise 50 megapiksel geniş açı + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro / portre kameraları bir araya geliyor. IP54 sertifikası taşıyan microSD yuvalı V40 SE, bazı iddialara göre Avrupa’da 8 GB RAM + 256 GB depolama için 250-300 euro bandında satılabilir. Bu arada eğer görmediyseniz Vivo V30 modeli yakında Türkiye’de satışa sunulacak. Halen fiyatı açıklanmayan ancak 20 Mart tarihinde elde edilebilecek telefon için firma şunları aktarmıştı: “Yaratıcılığı ön plana alarak kullanıcılara her geçen gün daha kullanışlı bir mobil ve dijital yaşam sunan vivo, fotoğraf ve video çekmeyi seven kullanıcıları mutlu edecek daha büyük Star Işığı özelliğine sahip yeni vivo V30 akıllı telefonunu 20 Mart tarihi itibarıyla Türkiye’de ön satışa sunuyor. vivo, V30 ile üst düzey akıllı telefon özelliklerine sahip bir telefonu orta segmentte daha ulaşılabilir fiyattan tüketiciler ile buluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

V29’un sahadaki başarısı, V30’un lansmanını daha da heyecan verici hale getiriyor. V29’daki Star Işığı özelliği, kullanıcılar tarafından büyük beğeni topladı ve sektörde yeni bir standart yarattı. V30, bu özelliği daha da geliştirerek, daha geniş bir alana daha yumuşak ışık yayarak stüdyo kalitesinde portreler çekmeyi mümkün kılıyor. V29’un başarısına dayanarak, V30’un da büyük ilgi görmesi ve portre fotoğrafçılığı alanında yeni bir çığır açması bekleniyor.

Normal bir flaşa göre 19 kat daha geniş alana 50 kat daha yumuşak ışık yayan stüdyo kalitesinde Star Işığı portresi, fotoğraflarda gerçeğe en yakın renkler sunan geliştirilmiş kamera ile stüdyo kalitesinde portreler çekmenize olanak sağlıyor. Star Işığı yüze yansıyan kötü ortam ışığının yarattığı negatif etkileri gideriyor. Ayrıca yüzdeki karanlık bölgeleri doğal bir ışıkla aydınlatarak yüzün daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Optimum sonuçlar elde etmek için ortam parlaklığı ve insanların kameraya olan uzaklığına göre parlaklığı akıllı bir şekilde ayarlayan bu özellik sayesinde çekimlerde nesne yakınken ışık yumuşak ve eşit, nesne uzaktayken ışık parlak ve net oluyor. Bu özellik hem yakından hem de uzaktan olağanüstü fotoğraf efektleri sağlarken sıcak veya soğuk ışıkta renk sıcaklığını akıllı bir şekilde ayarlayarak portrelerde doğal ve profesyonel bir hava oluşturuyor.”

Vivo V40 SE yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu