reklamı kapat

POPÜLER

HP Victus i5

Core i5 işlemcili ve RTX 3050 GPU’lu HP Victus için yeni BİM kampanyası [14 Haziran 2024]

BİM, HP Victus i5 oyuncu dizüstü bilgisayarı yeniden kullanıcıların beğenisine sunuyor. Intel‘in Core i5-12450H işlemcisinden güç alan bilgisayarda 16 GB RAM var.

Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekranı bünyesinde barındıran HP Victus modelinin ekran yenileme hızı ise 144 Hz. Windows 11 Home yüklü gelen bilgisayarda Nvidia’nın RTX 3050 grafik işlemcisi kullanılıyor. Işın izleme ve DLSS teknolojilerinden yararlanan bu işlemci tüm oyunları akıcı bir şekilde çalıştırabiliyor. Pek tabii üst düzey grafik ayarlarında akıcı bir oyun performansı için RTX 40 serili dizüstü bilgisayarlara da göz atabilirsiniz. BİM’in önümüzdeki hafta sunacağı bilgisayarın teknik detaylarına geri dönecek olursak bilgisayarda 512 GB’lık SSD hafızanın kullanıldığını görüyoruz. 2,29 kilogram ağırlığındaki bilgisayar tam dolu pille 8 saat 15 dakika boyunca çalışabiliyor. HP’nin belirttiği bu pil süresi her mobil cihazda olduğu gibi kullanıma bağlı değişiklik gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Victus dizüstü bilgisayarın indirimli fiyatı ne kadar?

USB-C, iki adet USB-A, HDMI ve kulaklık girişi bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacağı açıklanan bilgisayarın fiyatı ise 25.999 TL. Bilgisayar kredi kartlarıyla peşin fiyatına 6 taksitle de satın alınabilecek. Bilgisayar 2 yıl garanti süresi de sunuyor. Uygun fiyata bir oyuncu bilgisayar satın almayı düşünüyorsanız bu cihaza göz atabilirsiniz. Yeni indirim haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın