reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Airfryer XXL

Cosori Airfryer XXL yağsız fritözün fiyatı en düşük seviyede [21 Kasım 2023]

Günümüzde sağlıklı yemek pişirme yöntemleri arayan pek çok kişinin tercih ettiği yağsız hava fritöz modellerinden biri olan Cosori Airfryer XXL için yeni bir kampanya yapıldı.

5.5 litrelik kapasitesiyle ailelerin yemek ihtiyaçlarını karşılayan Cosori Airfryer XXL, dijital LED dokunmatik ekranla geliyor. Kullanıcılar bu ekranı kullanarak yiyeceklerini hızlı bir şekilde pişirebiliyor. Farklı pişirme yöntemleriyle geniş bir yelpaze sunan cihaz, ızgara, kızartma, ısıtma, kurutma ve daha birçok fonksiyona sahip. Kullanıcılara çeşitli yemek seçenekleri vadeden yağsız fritözde 11 adet ön ayar yer alıyor. Sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlanabilmesini mümkün kılan yağsız fritöz, 1.700 watt’lık güce sahip. Cihaz piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor. Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor. Bizim belirttiğimiz modelde olmasa da cihazın Wi-Fi destekli modeli de yer alıyor. Bu özelliğe sahip olan fritöz mobil cihazlarla bağlantı kurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Airfryer XXL yağsız fritöz uygun fiyatıyla öne çıkıyor

Piyasada daha yüksek fiyata satılan cihaz yapılan son indirimle şu anda 2.640 TL‘ye temin edilebiliyor. Bu indirim fritözün siyah renkli modeli için geçerli. Kullanıcılar fritözü kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın