reklamı kapat

POPÜLER

Creative Fatal1ty MkII

 - Güncelleme: 21 Mart 2015 00:45

Ancak yalnızca oyun değil, Fatal1ty MkII müzik konusunda da oldukça başarılı. Yaşadığımız deneyimlerden yola çıkarak Fatal1ty MkII’yi, sahip olduğu teknolojiler ve konforlu tasarımıyla hem oyun, hem de müzik keyfi yaptığınız anlarda başınızdan kolay kolay atamayacağınızı düşünüyor ve Fatal1ty MkII’nin hak ettiği övgü dolu sözlerimize başlıyoruz.

BAŞARILI PERFORMANS
40 mm’lik geniş ünitelere sahip olan Fatal1ty MkII, hem deri kaplaması, hem de kulaklık köprüsünün başınızı çok sıkmaması nedeniyle fazlasıyla rahatlık sunuyor. Bu sayede oldukça rahat bir kullanım sağlayacağınız Fatal1ty MkII, yukarıda da belirttiğimiz gibi uzun soluklu oyun seanslarını keyifle geçirmenize imkan tanıyor. Sahip olduğu Silencer teknolojisi ile Creative Sound Blaster X-Fi Titanium ses kartıyla birlikte kullanıldığında dış seslerin önüne geçen Fatal1ty MkII, yalnız başına kullanıldığında da gürültü engelleme konusunda fazlasıyla başarı gösteriyor. Özellikle iç ses yalıtımını maksimum düzeyde gerçekleştiren Fatal1ty MkII, böylece çalışma ortamında çevrenizdekileri rahatsız etmeden müziğin keyfini sonuna dek çıkartmanıza olanak da sağlıyor. VoiceFX isimli bir başka teknolojiye de sahip olan Fatal1ty MkII, böylece ön tanımlı olan farklı sesleri kullanabilmenize de imkan tanıyor.

ESNEK YAPI
Üzerinde bulundurduğu mikrofonu çıkartmanızın mümkün olduğu Fatal1ty MkII, böylece kullanıcılara sesli iletişim kurmayacakları zamanlarda hantallığı ortadan kaldıracak pratik bir çözüm sunuyor. Yerinden çıkartılabilir kulaklık ayrıca esnek de bir yapıya sahip. Bu sayede mikrofonun yüzünüze olan uzaklığını rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz. 2.5 metrelik bir kablo sahibi olan Fatal1ty MkII, kablosu üzerinde bir de kontrol birimi bulunduruyor. Bu birimi kullanarak ses seviyesini ayarlayabiliyor ve mikrofonu aktif / pasif konuma getirebiliyorsunuz. Zamanının büyük kısmını oyun oynayarak geçiren kullanıcıların beğeneceklerini düşündüğümüz Fatal1ty MkII, eminiz pek çok kullanıcı tarafından tercih edilecektir.

PUANLAMA
-5YILDIZ-

ARTILAR
Konforlu yapısı, yüksek seskalitesi, mikrofonun sökülebilmesi, kablo uzunluğu, ses yalıtımını başarıyla gerçekleştirmesi.

EKSİLER
Oyun bağımlısı olmanıza neden olabilir.

SONUÇ
Fatal1ty MkII, kaliteli bir kulaklık seti arayışı içinde olan oyuncular tarafından tercih edilecektir diye düşünüyoruz. Yüksek ses kalitesiyle ideal bir kulaklık.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Hoparlör Üniteleri
• 40 mm

Frekans Tepkisi
• 20 – 20.000 Hz (Kulaklık)
• 80 – 16.000 Hz (Mikrofon)

Empedans
• 32 ohm (Kulaklık)
• <2.2k ohm (Mikrofon)

Duyarlılık
• 105 dB/mW

Kablo
• 2.5 metre