reklamı kapat

POPÜLER

Ariana Grande Nintendo Labo

Ariana Grande, Nintendo Labo’nun müzik yeteneklerini test etti [Video]

Nintendo’nun bir anda ilgi odağı olan “kendin yap” oyuncağı Labo, yeteneklerini sergilemeye hazırlanıyor. Jimmy Fallon, The Roots ve Ariana Grande, Labo ile yapılmış enstrümanları test ediyor.

Nintendo Labo, firmanın son “harikası”. Kartondan oluşan bu aksesuar, firmanın en son çıkan hibrit oyun konsolu Switch için geliştiriliyor. Bu aksesuar sayesinde çocuklar ve yetişkinler Switch’i bambaşka şekillerde kullanabiliyor. Örneğin konsolu bir piyanoya ya da bir gitara dönüştürmek mümkün oluyor. Bu fırsatı kaçırmayan Jimmy Fallon da Switch’in ve Labo’nun yeteneklerini Ariana Grande ile test ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kartondan orkestra

Ariana Grande’nin No Tears Left to Cry şarkısı eşliğinde test ettikleri Labo’nun her iki versiyonundan da faydalanılmış. Dört piyano üç gitarın yer aldığı bu mini orkestrada arkada bir de Robot Kit’in bulunduğu görünüyor. Aşağıdaki videoda kısa ön izlemesi yer alan performans The Tonight Show’da yayınlanacak.

Nintendo Labo, enstrüman dışında farklı oyun alanları da sunuyor. Yarış arabası, balık oltası, motosiklet gibi pek çok şekle girebilen kartonlar hem hayal gücünü tetikliyor hem de çocukların kendi başlarına bir şeyler üretmesinde yardımcı oluyor. 20 Nisan’da satışa sunulmuş olan bu ürünün Variety Kit’i 70 dolar fiyat etiketine sahipken Robot Kit’i almak için 80 doları gözden çıkarmak gerekiyor. Elbette Labo ile Switch olmadan oynayamayacağınızı da hatırlatalım.

Video