reklamı kapat

POPÜLER

Circuits ile müzik yeteneğinizi keşfedin [Video]

Müzik tabanlı bulmaca oyunu Circuits ile müzik yapmanın o kadar da kolay olmadığını anlayacaksınız. Müzikseverler için iyi bir alternatif olan oyun, hem eğlenceli hem de uğraştırıcı.

Her seviyede farklı bir müzik grafiği oluşturan Circuits, dallanan bu grafikte oluşan müziği baştan yaratmanızı istiyor. Oluşturulması istenen müziği tekrar tekrar dinleme imkanı sunan oyun, ses efektlerini küçük yuvarlaklar halinde dallanan grafiğin üzerine yerleştirmenizi sağlıyor. Hangi melodinin kaç vuruş olduğunu dinleye dinleye anlamanız gereken oyun, başlarda kolay grafiklerle işleyişi anlatma açısından da oldukça başarılı.

İlk bulmacalarda pek de zorluk çekmeyeceğiniz bu oyunda seviye atladıkça dinleme yeteneklerinizin ne kadar güçlü olduğuna bağlı olarak zorlanabilirsiniz. Yeni bulmacalar ve farklı elementlerle keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Beste yaratma anını müzikseverlerle buluşturmayı amaçlayan oyun şimdilik 25 farklı parça ile oyuncuyu bekliyor. Sadece iPad değil PC, Mac ve Linux üzerinden de oynanabilen bu oyunu Steam‘den 2,99 dolara satın alabilirsiniz. Oyunun iPad fiyatı ise 1,99 dolar (4,29 TL).

Circuits

FiYAT
4,29 TL*

BOYUT
111 MB

YÜKLEMEK iÇiN
Circuits

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
circuits4
circuits5

VİDEO

İLGİLİ HABERLER