reklamı kapat

POPÜLER

ROLI
ROLI

Kişileri geleceğin müziği ile tanıştıran ROLI’den hediyeli yarışma

İstenilen her yerde ve zamanda müzik yaratmak için taşınabilir bir müzik stüdyosu sunan ROLI, genç yetenekleri 25 Mayıs – 25 Haziran 2018 tarihleri arasında kendi müziklerini yaratmaya davet ediyor.

Mobicom, Zuhal Müzik Uniq İstanbul, Zuhal Müzik Akasya Acıbadem AVM gibi farklı alanlara konumlandırılan yarışma sahalarına gelerek, ROLI ile müzik deneyiminizi kaydederek yarışmaya katılabilirsiniz. Alican Yazıcıoğlu, Ayhan Sayıner, Ali Katırcıoğlu, Cenk Uniş, Kanat Atkaya gibi müzik sektörünün başarılı isimleri tarafından ROLI ile yaratılan müziklerin içinden en iyileri seçilecek ve heyecan dolu yarışmada birinciye ROLI Seaboard Block hediye edilecek. Yarışma ile ilgili detaylı bilgi ve stüdyo rezervasyon için 0212 232 49 02 adresini arayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geleceğin müzik aleti ROLI

BLOCK kitleri ile hem müziğe yeni başlayanlar hem de profesyonel müzisyenler için eşsiz bir modüler müzik donanımı sunan ROLI, müziğe bambaşka bir yaratım süreci getiriyor. Kompakt, ince yapısı ve dayanıklılığı ile dikkat çeken ROLI, size müzik yapmak istediğiniz heryerde eşlik ediyor. Piyanodan ilham alan “Seaboard Block”, dokunmatik yüzeyinde beş farklı dokunma boyutuna yer veriyor ve her türlü sesin yaratılabileceğinin mümkün olduğunu kanıtlıyor. Birçok prestijli tasarım ödülüne sahip Seaboard Block ile herkes kendini ifade etmenin yeni bir yolunu keşfediyor.

ROLI

Lightpad Block”, elektromanyetik dalgalar ile müzikal ifadenizi parmaklarınızın ucuna getiriyor. Dilediğiniz müzik enstrümanının sesiyle dilediğiniz melodiyi yaratabiliyorsunuz. Seaboard Block ve Lightpad Block, BLOCK kitlerinin merkez parçalarını oluşturuyor. Yeni başlayanlar tek bir blok ile müziğini oluşturabilirken, profesyonel müzisyenler daha fazla bloğu bir araya getirerek, modüler enstrümanını yaratabiliyor. “Live Block”; oktavları ve akorları değiştirip daha hızlı çalışmanıza, “Loop Block”; döngülerinizi belirlenen zamanlarda tekrar ederek, bir parçayı daha hızlı üretmenize ve “Touch Block”; Seaboard Block ve Lightpad Block’unuzun etkileyici davranışlarını ayarlamanıza yardımcı oluyor.

Seaboard, Lightpad ve Loop bloklarını bir arada tek paket halinde sunan “Songmaker Kit” ile de müzik keyfinizi arttırabilirsiniz. Sadece ROLI ile uyumlu NOISE uygulaması, sunduğu 400’ten fazla farklı ses ile size bambaşka bir müzik deneyimi yaşatıyor. Tüm dünyada hayran kitlesine sahip ROLI Blocks, yaratıcı ve yenilikçi teknolojileri Türk tüketicisi ile buluşturan Mobicom distribütörlüğünde şimdi Zuhal Müzik, D&R, Beymen, Vakkorama ve Kanyon Troy APR’de satışa sunuluyor.

İlgili Video

Google’dan müzik üretimi için ilginç hizmet