reklamı kapat

POPÜLER

Seaboard Block
Seaboard Block
Seaboard Block
Seaboard Block
Seaboard Block

Dalga formundan ilham alan mobil müzik stüdyosu: Roli Seaboard Block [Video]

İngiliz şirket Roli, yaklaşık iki yıl önce satışa sunduğu klavye enstrümanı Seaboard Rise’ın yeni modelini tanıttı. Seaboard Rise’a kıyasla daha kompakt olan Seaboard Block, diğer modelde olduğu gibi tasarım açısından bir dalgayı andırıyor.

Klavyenin geleceği olarak bahsedilen Seaboard Block, taşınabilir bir boyutta olmasına rağmen etkileyici müzikler oluşturmaya her yerde imkan sağlıyor. Müzik enstrümanlarına yeni bir standart getiren MIDI kontrol klavyesi 24 adet tuşu bünyesinde barındırıyor. Piyano moduna ek olarak kendi çalma stilinize göre duyarlılığı özelleştirmeye olanak sağlayan cihaz, çeşitli donanım ve yazılımlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Farklı Roli Block adı verilen aksesuarlar birleştirildiğinde klavye yeni yeteneklere kavuşuyor. Dokunmaya duyarlı ekolayzırlı LED Roli Block tercih edildiğinde dokunarak veya diğer sezgisel hareketlerle sese şekil vermek mümkün. Mobil müzik stüdyosu Seaboard Block, tam dolu pille 10 saate varan kullanım imkanı sağlıyor. Pili 4 saatte şarj edilebilen Seaboard Block, USB-C (MIDI çıkışı ve güç), Bluetooth, USB ve 4 adet DNA bağlantısına destek veriyor.

Seaboard Block
Seaboard Block
Seaboard Block

650 gram ağırlığındaki Seaboard Block’un yurt dışında 329,95 eurodan satışa sunulmuş durumda. Pek tabii ekstradan Roli Block’larının satın alınması durumunda bu fiyatın yükseleceğini belirtelim.

VİDEO