reklamı kapat

POPÜLER

cristiano ronaldo

Cristiano Ronaldo’nun 10 milyon dolarlık yeni projesi

Cristiano Ronaldo‘nun 2018 Dünya Kupası macerası bitmiş olabilir ancak ünlü futbolcu için 10 milyon dolarlık başka bir macera başlıyor.

Cristiano Ronaldo, futbolun dışında bambaşka bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Variety‘nin özel haberine göre ünlü futbolcu 13 bölümlük kendi belgeseliyle karşımıza çıkacak. 10 milyon dolar aldığı iddia edilen futbolcunun yeni belgeseli ise ne Netflix’te ne de Amazon Prime’da yayınlanacak. Bu belgesele imza atan Facebook’tan başkası değil. Facebook‘un video platformu Watch için hazırlanacak olan belgesel için futbolcuyla anlaşmaların bazı kaynaklara göre tamamlandığı kaydediliyor. Ronaldo’nun Facebook’ta kendi klasmanında hayli popüler olduğunu da hatırlatalım. Futbolcunun resmi sayfasını 120 milyon kullanıcı takip ediyor. Aynı zamanda Ronaldo, dünyanın en çok tanınan spor yıldızları arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Watch büyüyor

Belgeselin yapımcılığını ise Matador Content ve Religion of Sports’un üstlendiği belirtilmiş. Proje ile ilgili detaylı bilgi ise henüz ne yazık ki açıklanmadı. Facebook cephesinde de resmi bir açıklama basınla paylaşılmış değil. Bu yüzden söz konusu yapımın platformda ne zaman yerini alacağı bilinmiyor. Geçtiğimiz yıl Watch için pek çok proje duyuran ve hayata geçiren Facebook için Ronaldo projesi ise 10 milyon dolarlık fiyatıyla platformun en iddialı işlerinden biri olacak.