reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3’ün göz alıcı tasarımını çalışırken gösteren yeni paylaşım

Xiaomi‘nin büyük hızla gündemi ele geçiren yeni üst düzey akıllı telefonu Mi Mix 3, yeni sızıntılar ile heyecanı artırmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta taslak tasarımları ve bir görseli yayımlanan Xiaomi Mi Mix 3, kısa süre önce yeni bir paylaşımla daha gündeme geldi. Resmi olarak eylül ayında tanıtılacağı söylenen telefon, aşağıdaki yeni görselde çalışırken karşımıza çıkıyor. Gerçekten çerçeveleri tarihe gömen bir tasarım üzerine kurulan telefon, biliyorsunuz bunu gövdeye gizlenen sürgülü ön kamera ile elde ediyor. Bu altyapı sayesinde bir ekran çentiği bulunmayan Mi Mix 3, kişilere çok büyük bir ekran alanı veriyor. Şu an Xiaomi Mi Mix 3‘ün teknik detayları hakkında ortaya çıkmış çok detay bulunmuyor. Ancak kaynaklar modelin arkasında çiftli kamera sisteminin yer alacağını belirtiyor. Burada üçlü kamera sistemi de masada bulunurken, işlemci tarafında ise Snapdragon 845‘in adı geçiyor. 6 GB / 8 GB RAM ile elde edilecek gibi duran modelin, gelişmiş yüz tanıma özellikleri taşıması da bekleniyor.

Xiaomi Mi Mix 3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android One “Xiaomi Mi A2” de yolda

Teknik olarak Snapdragon 660 işlemci ve 4 GB RAM ile gelen telefonun, “siyah, mavi ve altın” olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor. 5,99 inç 2160×1080 piksel ekran üzerine kurulan Mi A2, arkasında ilk örneğin çıktığı 12 + 20 megapiksel çiftli kamera sistemi barındırıyor. Telefonun önünde ise 20 megapiksel bir kamera bizleri karşılıyor. Cihazın 3.010 mAh pil ile karşımıza çıkacağı de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlgili Video

Xiaomi Mi 8’in Apple’ı taklit ettiği en ilginç özelliği