reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 2S

Xiaomi Mi Mix 2S’i çalışırken gösteren yeni video [İzle]

Huawei P20 ailesiyle beraber gündemden düşmeyen yeni Xiaomi Mi Mix 2S, bugün yeni bir video ile gündeme geldi. Yeni video bu sefer telefonun üstünü gözler önüne seriyor.

Dün Xiaomi tarafından tasarımına yönelik bir ipucu paylaşılan Mi Mix 2S, ön kamerasın üstte değil altta yer alacağı yönünde bir detayla gündeme gelmişti. Telefonu çalışırken gösteren yeni video ise daha önceki kamera konumunu tekrardan karşımıza çıkartıyor. Yani ekranın sağ üst köşesinde yer alan ön kamera, bu sayede çentiksiz bir kullanım ortaya koyuyor. Kameranın konumu bazı kişilerin hoşuna gitmezken, bazılarıysa çentiğe göre çok daha güzel olarak nitelendiriyor. Elbette yüzde 100 doğrudur diyemediğimiz video, şirketin MIUI arayüz yapısını da gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 2S’nin beklenen teknik özellikleri

Kablosuz şarj ile geleceğine kesin gözlüyle bakılan akıllı telefon, artırılmış gerçeklik için ARCore altyapısına da destek veriyor. Özellikle yapay zeka konusunda öne çıkacağı belirtilen Mi Mix 2S, bildiğimiz kadarıyla kadarıyla gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB LPDDR4X RAM’den alıyor. 256 GB UFS dahili depolamaya sahip olduğu söylenen telefon, 6,01 inç 2160×1080 piksel bir Samsung üretimi OLED 18:9 ekran kullanıyor. Tam 4.400 mAh kapasitesinde bir pille geleceği görülen Mi Mix 2S, kutudan Android 8.0 Oreo ile çıkacak gibi görünüyor.

Video