reklamı kapat

POPÜLER

Robin Williams

Dahi komedyen Robin Williams, 63 yaşında aramızdan ayrıldı

Dünyanın en yetenekli oyuncularından bir olan Robin Williams, hayata veda etti. Jumanji, Can Dostum, Ölü Ozanlar Derneği ve Kanca filmleriyle hafızalarımıza kazınan ünlü aktör Robin Williams, evinde ölü bulunarak herkeste şok etkisi yarattı.

Henüz kesin olarak açıklanmasa da Williams’ın intihar ederek yaşamına son verdiği öne sürülüyor. Williams’ın ölüm nedeninin ise oksijen yetersizliğinden kaynaklandığı ifade ediliyor. 63 yaşında aramızdan ayrılan ünlü oyuncunun ölümü üzerine eşi de bir açıklamada bulundu. En iyi arkadaşını ve eşini kaybettiğini belirten Susan Schneider, Williams’ın sadece dünyanın en çok sevilen aktörlerinden biri değil, gerçek hayatta da mükemmel bir insan olduğunu dile getirdi. Schneider, Williams’ın hatıralarda ölümüyle değil, insanlara verdiği keyifli dakikalarıyla kalmasını umduğunu söyledi. Schneider’in haricinde ABD Başkanı Barack Obama, Apple CEO’su Tim Cook, ünlü talk show yıldızı Ellen DeGeneres ve prodüktör Quincy Jones gibi isimler de Williams’ın ölümü üzerine Twitter üzerinden üzüntülerini paylaştı.

Bizim gibi 80’lerde doğanların çocukluğunda  ayrı bir yeri olan Robin Williams’ın vefatı bizi de çok üzdü. Genç yaşta aramızdan ayrılan Williams dahiyane bir komedyen olmanın ötesinde izleyicinin içini ısıtan bir samimiyete sahipti. Williams’ı vakitsiz bir şekilde kaybetmiş olsak da, hayatımızın en azından bir kısmını onun eserlerine tanıklık ederek geçirmiş olmak büyük bir şanstı.