reklamı kapat

POPÜLER

2022 Range Rover

Değişimi gözler önüne seriyor; 2022 Range Rover tanıtım öncesinde sızdı

Önümüzdeki hafta içerisinde tanıtımı gerçekleştirilmesi beklenen 2022 Range Rover cephesinden dış tasarımı ortaya koyan görseller gündemde.

Land Rover’ın saatler önce resmi kaynakları üzerinden ipucu görselini yayınlayarak mesaj vermeye başladığı 2022 Range Rover ailesi için meraklı bekleyiş sürüyor. Yeni model yılıyla birlikte gerek tasarım gerekse teknik bazda hissedilir değişimleri getirmesi beklenen ailenin küresel tanıtımı önümüzdeki hafta düzenlenecek. Şu aşamada modelle ilgili çok fazla detay vermekten kaçınan marka tarafı öncesinde sosyal medya üzerinden servis edilen görüntüler, yeni Range Rover için tasarım bazındaki değişimleri tanıtımı aratmayacak seviyede ortaya koyuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2022 Range Rover dış tasarımıyla önemli ayırt edici elemanlar barındırıyor

Kısa sürede binlerce kişiye erişen fotoğraflarda dış tasarımki kilit değişimleri çok net bir şekilde görebiliyoruz. Ön bölümde Velar’ı akıllara getiren modernizasyon hamlesiyle farklı bir yüze kavuşan modelin arka tarafı ise daha radikal çapta dokunuşlar barındırıyor. LED ışıklandırma grubunun dikey formda konumlandırıldığı yeni dizilimle birlikte gece sürüşlerinde de yeni modeli kolaylıkla ayırt etmek mümkün olacak. 2022 model yılıyla birlikte ailedeki en büyük fark ise altyapıda bizi bekliyor. Önceki modellerde kullanılanlardan farklı olarak MLA Flex platformu üzerine geliştirilen yeni ürün gamı, bu sayede saf elektrikli versiyonun da kapılarını aralıyor. İlk aşamada 4,4 litrelik V8’in de içerisinde bulunduğu benzinlinin dışında hibrit motorlarla satışa sunulması beklenen yeni Ranger Rover modellerinin planlamasıyla ilgili detayları tanıtımla birlikte öğreneceğiz.