reklamı kapat

POPÜLER

denon

Denon’dan gürültü engelleme teknolojili kablosuz kulaklıklar

Denon, Global Cruiser serisi altında AH-GC30, AH-GC25NC ve AH-GC25W olarak adlandırılan üç yeni kulaklık modelini tanıttı.

Modellerden ikisi gürültü engelleme teknolojisine sahipken, ikisi de kablosuzdur ve kullanıcıların dinleme ihtiyaçlarına en uygun çifti seçmelerini sağlıyor. Yeni modeller bu aydan itibaren piyasadaki yerini alacak.

Her üç kulaklık modeli de ses tutkunlarını hedef alıyor. AH-GC30 model, yüksek çözünürlüklü ve 40 mm FreeEdge sürücülerle birlikte birlikte geliyor. Denon’a göre bu sürücüler yalnızca şirketin amiral gemisi kulaklık modellerinde yer alıyor. Hem AH-GC30 hem de AH-GC25NC kulaklık modelleri, her bir kulak kabına yerleştirilmiş çift mikrofon ve toplam üç farklı gürültü engelleme modu içeren gürültü engelleme teknolojisine sahiptir. Kullanıcılar uçakta, şehirde ve ofiste ortamdaki gürültüyü ortadan kaldırmak için tasarlanmış modlardan yararlanıyor. Denon’a göre, yeni gürültü engelleme sistemi, ortam gürültüsünün rahatlık veya güvenlik nedenleriyle kulaklıklara (her bir kulak kabındaki mikrofonlar aracılığıyla) girmesini sağlayan bir Ortam İzleme modunu da içeriyor. AH-GC30 ve AH-GC25W modellerinde yüksek kalitede kablosuz ses bağlantısı için aptX HD Bluetooth da yer alıyor. 40 saate varan kullanım süresi, aynı anda iki cihaza bağlanma desteği ve Denon Audio uygulama desteği kulaklıkların sunduğu diğer özellikler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denon kablosuz kulaklıkların satış fiyatları ne kadar?

GC30 modeli 399 dolardan, C25NC 299 dolardan, GC25W ise 249 dolardan piyasaya sunulacak.

İlginizi Çekebilir

iPhone Xs ile çekilmiş kısa film